Toeta Telegrami!

Telegram hindab üle kõige inimese vabadust ise valida, millist informatsiooni ta lugeda tahab ja meil on väga hea meel, et oleme saanud seda vabadust juba üle kolme aasta pakkuda.

Vajame lugejate toetust, et ka käesoleval aastal tegusalt edasi toimetada. Sinu ühekordne panus - 10 eurot - on ettemaks terve aastatäie sõltumatu, põneva ja kasuliku info eest. Telegrami lugeja vabatahtliku aastamaksu tegemiseks vajaliku info leiad siit.

Igale toetajale kingitus!

NB! Armas püsitoetaja, kuna tegutseme nüüd MTÜ-na, on toetuse konto number muutunud!

Telegram sai sünnipäevaks uue välimuse

11. veebruar 2016 kell 16:07photoTelegram.ee on läbinud uuenduskuuri – disainer Toomas Tartes otsustas Telegramile kolmandaks sünnipäevaks kinkida uue välimuse, mis kohandub ka tahvelarvuti ja nutitelefoniga. 

 

Oleme selle kingituse üle üliõnnelikud, sest kiiresti arenevas internetimaailmas oli meie kolme aasta vanune kujundus juba ajale jalgu jäänud, näiteks ei olnud Telegram.ee’d kuigi mugav lugeda väiksemalt ekraanilt ega nutitelefonist, samuti oli vana leht muutunud väga aeglaseks.

Täname südamest Toomast ja programmeerijate meeskonda EstPressist, kes on kogu Telegrami sisu uude kuude ümber tõstnud ja jooksma pannud. Kui märkad uue lehekülje töös tõrkeid, anna sellest meile kindlasti teada aadressil info@telegram.ee.

 

Toimetas Mariann Joonas

 

Foto: TT