Ilmus Telegrami ajakirja sügisnumber! Vaata, mida seal lugemiseks leidub

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

4. november 2015 kell 20:22Ajakiri2piltAlates homsest on kauplustes ja kioskites üle Eesti saadaval Telegrami paberajakirja 2. number, mis pakub lugemist 100 leheküljel. Esikaanel on tuntud inglise kirjanik ja vandenõude uurija David Icke, kes oma World Wide Wake Up maailmaturnee raames järgmisel aastal ka Eestis täispika loengu annab.

 

Icke räägib usutluses Telegramile nii oma Eesti esinemisest 12. novembril Tondiraba jäähallis, uuest raamatust (mis 2016. aasta sügisel ka eesti keeles ilmub), poliitikast ja poliitikutest, pagulastest ja paljust muust. Teiste teemade seas uurisime temalt, kas USA ja Venemaa on tegelikult vaenlased, mida võiks tähendada president Toomas Hendrik Ilvese seotus valitsusvälise mõjuorganisatsiooniga Trilateraalne komisjon ning kuidas üldse jääda rahulikuks kogu meid ümbritseva segaduse keskel ja miks see oluline on.

Terviseteemadest on seekord kesksel kohal vaktsineerimine ning aktiivsus- ja tähelepanuhäire. Anname ülevaate oktoobris esilinastunud Peeter Proosi dokumentaalfilmist “Vaktsineerida!?!“, kus oma teadmisi ja kogemusi jagavad proviisoriharidusega loodusravi terapeut Terje Tähe, rootsieestlasest arst Jaar Suurküla ja nelja lapse ema Kristina, kelle laps sai 1,5 kuusena vaktsineerimise järel insuldi.

Muusik Ikevald Rannap räägib aga oma põhikooliaegsest kogemusest aktiivse lapsena, kellele määrati nn tähelepanuhäire raviks Ritalini – ravimit, mille toimeaine metüülfenidaat on samas rühmas amfetamiini, metamfetamiini ja ecstasy’ga. “See on ju ebanormaalne, et nii noortele lastele narkootikume antakse,” leiab Ikevald, kes otsustas oma loo rääkida selleks, et lapsevanemaid ja õpetajaid sel teemal valgustada.

Ajakirja üks kaasahaaravamaid lugusid on kindlasti Alar Ojastu intervjuu 27-aastase joogaõpetaja Francis Kahendega, kes on aidanud algatada Musta Mandri suurima joogaliikumise Africa Yoga Project. Kuid veelgi olulisem on asjaolu, et mees on oma noorusest hoolimata läbi elanud palju rohkem kui enamik meist terve eluea jooksul. Ta on sündinud ja kasvanud maailma vaeseimas piirkonnas, kogenud nälga ja kehalisi kannatusi suurema osa oma elust, näinud oma sõpru piinatuna ja elavalt põletatuna. Kõigest hoolimata on ta tõusnud sügavast vaimsest pimedusest hämmastava mõtteselguseni ja inspireerinud tuhandeid inimesi.

Kuna eelmises ajakirjas kajastatud lameda Maa teooria sai tohutut vastukaja ja veel rohkem küsimusi, otsustasime selles numbris veel kord teemaga süvitsi minna. Sõna saavad lisaks teooria uurijatele ka mereväelane ja raketisüsteemide instruktor, allveelaeva komandör, lennuinstruktor, maamõõtja, tööstusehituse spetsialist ja paljud teised.

Põnevat lugemist pakuvad veel 25 artiklit ning kõigi ajakirja tellijate vahel loosime välja pääsmeid David Icke´i maailmaturnee Eesti loengule.

Telegram2esikas

 

Toimetas Mariann JoonasKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt