Telegram saab täna 9. aastaseks!

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

29. jaanuar 2022 kell 12:16Foto: Telegram

29. jaanuaril 2013 ilmus internetti aadress www.telegram.ee ja edasine on ajalugu… Aitäh kõikidele lugejatele, kaasautoritele ja koostööpartneritele! Ilma teieta ei oleks Telegrami 🙂

 

Portaali avapäeval kirjutasime nii: “Me anname endast parima, et eestikeelne “valge meedia”, mis kohati ka kõik teist värvi seisukohad lumekarva tooniga üle võõpab, natukenegi läbipaistvamaks teha.”

5. sünnipäeval sedastasime: “Meie tegevuse eesmärk on julgustada inimesi enda tõe eest seisma. See ei oluline, mis su tõde on, aga oluline on see, et sul oleks vabadus sellest rääkida ja seda vägivallatult elada. Ja mis kõige olulisem – et sul oleks vabadus mõelda, mida tahad!”

Ka täna on meie eesmärk jäänud samaks, viimase kahe aasta põhimissiooniks on olnud koroonahulluse lõpetamine. Seega – kui tahad meile sünnipäevaks rõõmu teha ja/või soovid koroonameetmete tühistamist, siis tule neljapäeval kell 11 Toompeale, Stenbocki maja ette meelt avaldama!

 

Aitäh Teile!

Telegram.ee

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt