Hando ja Mariann saates “Puuduta mind” (ÕL): kas käes on “õigete“ ja “valede“ inimeste aeg?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

30. oktoober 2021 kell 10:06Õhtulehe saate “Puuduta mind” episood 191 läks eetrisse 11. juulil 2021. Anu Saagim tuletas saate alguses meelde ka, et “Puuduta mind” algse kontseptsiooni ellukutsujateks olid tegelikult Mariann Joonas ja Hando Tõnumaa, kelle eestvedamisel algas 2017. aastal alternatiivseid teemasid käsitleva jutusaate salvestamine Õhtulehe köögis. Tol korral oli saate nimeks “Tere, teile on Telegram!”.

 

Õhtulehe veebis tutvustati saadet järgmiselt:

“Handot ja Marianni peetakse Eesti esipaariks konspiratsiooniteooriate vallas. Nad on möllanud ühe popima veebiportaali Telegram rivis juba üle kaheksa aasta. Mariann on portaali peatoimetaja, kes lähtub oma töös missioonitundest ja tema elukaaslane Hando on vastutav väljaandja.

Telegram ilmub ka paberkandjal ning Hando ja Mariann tutvustavadki seekord viimast numbrit, mis sisaldab endas 95 vajalikku, õigustatud, põletavat ja asjakohast küsimust koroonaviiruse, testimise ja koroonameetmete kohta.

“Kuna meie eelmine ajakiri korjati Rimist ja Coopist müügilt, otsustasime testimise mõttes, et sel korral ajakirja artikleid ei pane, vaid esitame ainult küsimusi,“ tutvustab paar uue väljaande sisu ja viskab õhku ka ise põletava küsimuse: “Kas küsimuste esitamine on vabas ühiskonnas lubatud?“

 

Saatejuhid: Sirje Presnal ja Anu Saagim

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt