Telegrami videoportaal TelegramPlay nüüd avatud!

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

29. oktoober 2021 kell 10:41Head lugejad, oleme teile tohutult tänulikud, et olete jõudnud ära oodata meie uue videoportaali TelegramPlay valmimise. Nüüd saame trummide põrinal öelda, et uksed on valla ja veebiaadress www.telegramplay.ee ootab avastamist!

 

Nagu ikka uute asjade tegemisel, tuli ka meil ette kõiksugu tehnilisi komistuskivisid. Küll ei töötanud ideaalselt üks asi, siis on vaja kohendada teist jne. Algsest augusti lõppu planeeritud avamiskuupäevast sai sujuvalt september ja kui asusime kahte portaali – Telegram.ee-d ja TelegramPlay´d – ühendama, leidsime end miiniväljalt, kus komistasime iga päev ette uutele bug´idele, mis tähelepanu soovisid.

Aga miks oli vaja kahe portaali omavahel ühendada? Selle pärast, et ka TelegramPlay´s on avaldatud meie tasulised videod ning kes juba on Minu Telegrami tellija Telegram.ee-s, saab tasulise sisu nägemiseks täpselt samade paroolidega sisse logida ka TelegramPlay´sse (ja vastupidi).

Kuna tehniliste probleemide lahendamise kiuste ei ole me veel jõudnud kõiki videoid avalikuks teha, siis on neid seal praegu vaatamiseks 130. Lähinädalatel lisanduvad ka ülejäänud ca 350.

 

Videod, mida ei ole Telegram.ee-s veel avaldatud, aga TelegramPlay´s juba näeb!

Videoportaalis on juba üleval täiesti uues formaadis Telegrami tänavaküsitlus/reportaaž, milles uurisime, kuidas läheb koroonapassi nõude sisseviimise järgselt Tallinna vanalinna restoranidel. Üsna pea ilmub video ka Telegram.ee-sse.

Samuti näed seal suvel meiega tehtud intervjuud Õhtulehe saates “Puuduta mind”, mis on avatud Minu Telegrami tellijatele. Rääkisime seal viimasel aastal toimunud ja tegu on hea kompaktse ülevaatega sellest, mida koroonakriis on endaga kaasa toonud.

Lisaks meie enda videotele leiad sealt ka meie tõlgitud videoid ning laeme sinna järjepanu üles ka Youtube´i kustutatud klassikat!

Miks TelegramPlay üldse ellu kutsuti, küsis meilt ka Kanal2 saade “Hooaeg”:

 

Vaata lisaks: TelegramPlay

Foto: Canva

 

Toimetas Mariann Joonas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt