Video! Uus normaalsus – eestimaalased, seisame üheskoos düstoopia vastu!

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

31. oktoober 2021 kell 11:33Kuigi on lihtne mattuda kodumaisesse tohuvabohusse, tasub silmad lahti hoida ka maailmas toimuva suhtes. Kas meie soovime, et ühiskonnas on edaspidi kaks klassi nagu Uus Meremaal? Et vaktsineerimata inimesed oleksid oma riigis pantvangis nagu Austraalias? Et rongiga tohivad sõita ainult vaktsineeritud inimesed, nagu Kanadas? Et lapsed alates 1. klassist ilma vaktsiinipassita kooli ei pääseks, nagu soovitakse teha Californias? Jne jne.

 

Meil on veel võimalik see düstoopia Eestis peatada. Armsad inimesed (vaktsineerimisstaatusest olenemata) – palun mõtleme kõik koos sügavalt järgi, kas meie laste ja kogu ühiskonna vaimne tervis on selliseid ohverdusi väärt? Kas vabadusi, millest oleme kergelt loobunud, on sama kerge ka tagasi saada?

Kui sa ei oska vastata, siis äkki see kainestav nelja ja poole minutiline video aitab:

 

Allikas: Karantiin

Karantiini teisi lühemaid ja pikemaid dokke näed videoportaalist TelegramPlay: https://telegramplay.ee/kategooria/partnerid/karantiin/

 

Foto: ekraanikuva

Toimetas Mariann Joonas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt