Populaarne teadvust avardav film sai järje – “THRIVE II: This Is What It Takes”

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

27. september 2020 kell 20:30“THRIVE: What on Earth Will it Take?” on üks ajaloo enim vaadatud dokumentaalfilme, millel on rohkem kui 90 miljonit vaatamist 27 erinevas keeles. 2011. aasta novembris ilmunud tavatu dokumentaalfilm kergitas loori maailmas tegelikult toimuva ees, paljastades ülemaailmse võimu koondamise peaaegu igas meie elu aspektis.

 

“THRIVE I” ühendas läbimurded teaduses, teadvuses ja aktivismis, pakkudes reaalseid lahendusi, andes enneolematuid ja julgeid strateegiaid, et haarata ohjad elus tagasi enda kätte. 

“THRIVE II: This Is What It Takes” viib vaatajad kulisside taha koos inimeste ja uuendustega, millel on jõud muuta elu kõigi jaoks. See algab ülemaailmse rännakuga, milles uuritakse kõige lootustandvamaid lahendusi energeetikas, tervises, teadvuses ja mittesundivas iseorganiseerumises, pakkides lahti nende aluseks oleva teaduse, põhimõtted ja strateegia. Inspireerivate riikidevaheliste, rohujuuretasandil ja detsentraliseeritud lahendustega pakub “THRIVE II” praktilisi vahendeid, et taastada võim oma elu üle. See on taas aktuaalne ajal, kui meid ümbritseb “pandeemia” ja maailmas levivad rahutused. 

 

9 aastat inspiratsiooni

Pärast esimese filmi levimist pöördus ThriveOn meeskonna poole üle tuhande innovaatori kogu maailmast, kes soovisid oma leiutisi jagada ja liikumisega ühineda. Kui esimeses osas tutvustati põgusalt paljusid nn vaba energia seadmeid, siis teises osas on Foster skeptilisem ja realistlikum, tunnistades ka ise, et rohkem, kui 95% protsendil juhtudest pole vaba energia seadmed sellised, nagu väidetakse neid olevat. 

“Paljud avalikustasid, et kuna nende leiutised on praegustele võimudele väljakutseks, siis neid on juba alla surutud või kartsid, et neid võidakse veel maha suruda,” ütles Foster Gamble. “See ajendas Kimberlyt ja mind koos Aafrika, Hiina, Tai, Egiptuse, Euroopa, Costa Rica, Mehhiko ja USA inseneride, arstide ja muude ekspertide meeskonnaga erinevaid läbimurdeid uurima.” 

Kimberly ja Foster Gamble

Suhtlust globaalsete innovaatoritega saadavad kommentaarid tuntud teadlastelt ja filosoofidelt, nt Nassim Haramein, Gregg Braden, dr Kelly Brogan, Bruce Lipton, Larken Rose ja teised. 

Uuel ajastul, kui vanad süsteemid töötavad põhiliselt finantseliidi hüvanguks, pakub “THRIVE II: This Is What It Takes” reaalseid lahendusi, avalikustatakse julgeid läbimurdelisi uuendusi ja tuuakse välja paradigmad maailma loomiseks, kus kõigil on võimalus areneda ja õitseda. 

 

Vaatamine: THRIVE II: This Is What It Takes

Esimene osa tasuta vaadatav: THRIVE: What on Earth Will it Take?

Allikas: ThriveOn

Fotod: thriveon.com

 

Toimetas Teilo T. London

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt