Telegrami Podcast #44: puudusteadvus vs jätkusuutlik küllus (külas Olle Kitsing)

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

7. veebruar 2021 kell 11:50Jaanuari lõpus salvestatud saates käis külas Olle Kitsing, kellega räägime jätkusuutlikust küllusest ning sellest, miks suurem osa meie ühiskonnaliikmetest elavad puudusteadvuses ja kuidas sellest väljuda. Tehiskiirguste vaba elustiili edendaja, kiirgustemõõtja ja leiutaja Olle Kitsing tutvustab teemaga seoses Jacque Fresco, Michael Tellingeri ja Peter Josephi nägemusi.

 

Kitsing ise viljeleb jätkusuutliku külluse ja tehiskiirguste vaba elustiili Päikesetõusu Veskis, kus 27. veebruaril algusega kell 11:30 toimuvad mõttetalgud, mille käigus luuakse eeldusi, mis soodustavad üleminekut tehislikul puudusel põhinevast majandusmudelist jätkusuutlikul küllusel põhinevasse majandusmudelisse.

“Oodatud on inimesed, kes on tüdinenud puudusel põhinevast maailmakorrast ja soovivad näha maailma õitsemas nii füüsilisel, sotsiaalsel, kui intellektuaalsel tasandil,” ütleb Olle ja lisab: “Tule jaga oma ideed, tehes sellest 15-20 minutiline ettekanne. Oma ettekandes kindlasti too välja, mis on juba olemas, et seda ideed rakendada ja mis on puudu, ehk millega teise saavad sind aidata. Ideede tutvustamisele järgneb arutelu ja ühisloome voor. Vaata täpsemat infot Päikesetõusu Veski FB lehelt.”

Esimene osa saatest vabalt vaadatav/kuulatav kõigile:

 

Kõik meie Podcastid on saadaval platvormidel SoundcloudSpotifyPodbeaniTunes.

Täispikk saade kuulatav/vaadatav ainult Minu Telegrami tellijatele SIIN ALL.

Kõikide varasemate podcastide lingid leiad Telegrami lehelt, Olle Kitsingu tegemistel saad silma peal hoida:

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt