“Hämmastav kui tulihingeliselt räägivad Eestit rabadest, marjadest ja südamlikust laulurahvast minu sõbrad Fantuzzi, Dustin Thomas, mantralaulja Kevin James Carroll ja helimaag Darpan, kes igal aastal Eestit külastavad. Ootan huviga, et kohata kohalikku kogukonda ja metsahaldjaid”, ütleb Murray muheledes.

Murray on rändtrubaduur, kes on rännanud mööda ilma viimased viisteist aastat, esinenud menukatel festivalidel nagu Bali Spirit, Woodford Folk ja Rainbow Serpent ning veetnud palju aega ka Peruus Amasoonase metsade šamaanide juures õppides. “Murray on praegu üks kõige säravamaid tähti tervendava šamanistliku maailmamuusika žanris. Tema kontsert on hindamatu kogemus”, ütleb meisterklassi kõrilaulja Darpan. Multiinstrumentalist Murray pajatab uskumatuid jutte oma rännakutelt, mängib aafrika harfi nimega Ngoni, kalimbat ja kitarri ning tema leivanumbriks on avada inimeste südamed, pannes voolama nii rõõmu kui lahti laskmise vabastavad pisarad. Ta on andnud välja juba viis menukat CD-d šamanismist läbipõimunud omaloominguga.
“Ma kutsun Eestisse ainult neid artiste, kes on mind sügavalt liigutanud. Murrayga kohtusime Bali Spirit festivalil, kus ta pani mitu tuhat inimest oma imelise harfi ja prohvetlike värssidega südamest rõõmustama”, ütleb maailmarändur ja maailmamuusika trubaduurde kontsertsarja korraldaja Tom Valsberg
Murray Kyle annab kontserdi Tallinnas Katariina Kirikus 2. juulil ja Viljandis Sakala Keskuses 3. juulil.
Vaata lisainfot facebookist ja osta pilet Piletilevist.
Järgmisena on maailmamuusika trubaduuride kontsertsarjas tulemas: