Täna toimub Eesti läbi aegade suurim virtuaalne raamatuesitlus “Minu elu kutse”

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

14. aprill 2020 kell 9:10Fotod: erakogu, Kersti Niglas

“Elame erakordsel ajal – keegi meist poleks ette näinud olukorda, mis täna maailmas valitseb. Koroonaviirus levib kulutulena, riigid panevad oma piire kinni, inimesed on paanikas ja muretsevad nii enda kui oma lähedaste pärast. Enamik on kodus karantiinis ja igapäevatoimetused tuleb ära teha interneti teel,” selgitab Edu Akadeemia tiim, miks soovib panustada sellesse, et inimesed saaksid ka praegusel keerulisel ajal maksimaalselt enesearenguga tegeleda ning läbi selle valmistada end ette eesseisvaks keeruliseks perioodiks kodust lahkumata. “Näe selles kriisis võimalust ning kasutada seda aega enda arendamiseks,” ütlevad nad.

 

Edu Akadeemia juhi ja koolitaja Roland Tokko ja inspiratsioonikoolitaja Harald Lepiski sulest ilmunud “Minu elu kutse” raamatuesitlus oli plaanis teha Apollo raamatupoes, ent eriolukorra tõttu ei saanud seda teha. “Igas kriisis on võimalus ja igale olukorrale on lahendus!” on autorite moto, mida nad soovivad edasi anda ka oma raamatus. Nii toimub esmakordselt Apollo ja Edu Akadeemia koostöös virtuaalne raamatuesitlus, millest on kõik oodatud osa saama.

14. aprillil kell 19.00 astuvad esitlusel üles Roland Tokko, Harald Lepisk, Tiina Saar-Veelmaa, Epp Kärsin ja üllatuskülaline. See on show-õhtu, kus raamatu esinejad annavad endast parima, et saada eestlaste silmad taas särama. “Eesmärk on teha Eesti läbi aegade suurim raamatuesitlus, sest virtuaalselt ei ole ruumil piire, mis on füüsilisel asukohal,” näevad autorid selles harukordset võimalust.

Esitlus toimub virtuaalsündmuse lahenduses Contactless, mis on loodud keerukateks ja eritasandilisteks virtuaalkohtumiseks, kus osalevad erinevad sidusrühmad. Füüsiliselt asub virtuaalstuudio Kultuurikatlas, kus on üles seatud lava koos kogu vajaliku tehnikaga ning üritust koordineerib lavalt moderaator. Osalejad ja esinejad võivad ühineda üle maailma videosilla vahendusel. “Ootame publikuks eestlasi üle kogu maailma. Kindlasti on ka antud lahendus soodsam kui ürituse reaalajas korraldamine, juba transpordi, toidu ja majutuse kokkuhoiu tõttu. Nii et tegemist on lisaks muuga ka rohelise raamatuesitlusega,” ütleb virtuaalkohtumiste eestvedaja Lehari Kaustel.

 

Lase end inspireerida ja leia enda elu kutse

Meil on täna suurepärane võimalus vaadata enda sisse ja mõelda, kas tegevused, mida me igapäevaselt teeme, on meile tähendusrikkad? Ehk on just praegu õige aeg teha kirehooldust ja ümber vaadata see, mis on meie tõeline kirg ja mida meid on siia ellu kutsutud tegema.

“Eriolukorra tõttu on juba tuhandeid inimesi koondatud ning kuna ettevõtted on ettevaatlikud, siis uusi tööpakkumisi tekib juurde vähem. See tähendab, et praegu on mõistlik puhata ja hakata valmistuma järgmiseks kasvuks. Leida üles oma tugevused ja luua uus nägemus tulevikuks. “Minu elu kutse” raamat on selles hetkes õige abivahend, et vaadata enda sisse, taastada lootus parema tuleviku nimel ning astuda kohe tegutsema,” räägib autor Harald Lepisk.

 

Kõige tähtsam – usu endasse!

Keerulistel aegadel on lihtne kaotada usk iseendasse, kui tundub, et miski ei olene sinust. Edukuse üks põhialuseid on alati olnud enesekindlus, mida tulebki lihtsalt iga päev praktiseerida, mis viib selleni, et sa enam endas ei kahtleks. Sina ise oled oma õnne sepp!

Näe kriisis võimalust ning arenda end olles kodus, et väljuda kriisist targema, edukama ja õnnelikumana. Et läbida täielik teekond enda mõttemustrite muutmiseks ja astuda suur samm oma uue ja eduka elu poole, on Edu Akadeemia on pannud kokku põhjaliku enesearengupaketi “Olen kodus”, et inspireerida inimesi, muuta nad edukamaks ning kasutada kehva olukorda ära enda kasuks.

Rohkem infot leiab: https://www.eduakadeemia.ee/olenkodus/

*

Mis raamatuesitlusel toimub?

• Kingitakse live’s osalejate vahel ära autogrammi ja pühendusega raamatuid
• Intervjuu raamatu autoritega
• Külalisesinejad Epp Kärsin ja Tiina Saar-Veelmaa + üllatusesineja
• Võimalus soetada raamatu autorite allkirjadega raamat + boonus
• Jagatakse praktilisi nõuandeid, kuidas tänases olukorras oma elu kutset leida ja rakendada

Registreeru virtuaalsele raamatuesitlusele ja rekordikatsele: https://www.eduakadeemia.ee/MinuEluKutseEsitlus

Kas raamatule autogrammi ka saab? Ikka saab! Vaata, kuidas raamatu autorid seda karantiinitingimustes teevad:

 

Fotod: erakogu, Kersti Niglas

 

Toimetas GoodNews

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt