Robin Sharma: Sel hetkel, mil tahad kõige rohkem alla anda, pead just end sundima edasi minema

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

12. oktoober 2019 kell 19:52Sel nädalal ilmus eesti keeles uus raamat “Kella 5 klubi” legendaarselt kirjanikult ja koolitajalt Robin Sharmalt, kes 5. novembril ka Tallinnas publiku ette astub. Menuki “Lugu mungast, kes müüs maha oma Ferrari” autor on peaesinejaks seminaril “Better You”, kus oma teadmisi jagavad ka Eric Edmeades ja Peep Vain.

 

Avaldame mõned inspireerivad katkendid Sharma uuest raamatust “Kella 5 klubi”:

  • Legendaarseks saamine pole kunagi lihtne. Kuid seda teed tasub eelistada keskpärasusse lõksujäämisele, mis ähvardab pidevalt nii paljusid kangelaslikke inimesi. Teie kõige levinumates kõhklustes peitub arvatavasti ka teie suurim võimalus. Häirivad uskumused, ohtlikuna näivad tunded, närvilisust tekitavad projektid ning ilmne andekus, mida teie isiksuse ebakindlam pool tunnistada ei taha – sealt tulebki teil vastust otsida. Minge neist väravatest sisse, et saada suurepäraseks ja loovaks tegijaks, isikliku vabaduse otsijaks ja võimaluste kasutajaks. Minge sellesse sisse, mis teid kohutab – nii leiategi oma unustatud jõu.
  • See hetk, mil te tahate kõige rohkem alla anda, on seesama hetk, kui te peate ennast sundima edasi minema.
  • Valu on väravaks millegi sügavama juurde. Tragöödiate teel loodus puhastab ennast. Põletab ära ego valskuse, hirmud ja ülbuse. Et saaksime naasta oma geniaalsuse juurde, kui meil on julgust astuda sellesse, mis haiget teeb. Kannatustest tuleb palju head, nagu empaatia, originaalsus, teistega suhestumise võime ning ehedus.
  • Pidage meeles, et iga proff oli kord amatöör ja iga meister oli kord algaja. Tavalised inimesed võivad saavutada erakordseid asju, kui nad õiged harjumused rutiiniks muudavad.
  • Hakka vastu maailmale, mis tahab su meisterlikkust sisse vehkida, häirides sind digitaalse dementsuse põhjustamise kaudu. Vii oma tähelepanu taas neile mäetippudele, mida nõuab su eneseväljendusiha, ja lase juba täna lahti kõigist põhjustest, miks sa oma annet niisama luhta lased.
  • Hakka fantaseerijaks – üheks neist vähesteks, kes juhib ennast oma õilsast tulevikust, mitte mineviku vanglatrellide vahelt. Igaüks meist ihkab kogeda päevi, mis on täidetud tillikestest imedest. Igaüks meist ihkab valla päästa oma ehedat kangelaslikkust ja saada kellekski tõeliselt erandlikuks. Kõik inimesed, kes praegu elavad, tunnevad ürgset psühholoogilist vajadust toota meistriteoseid, millest jääks kõigil suu ammuli, ning elada igapäevase imetluse keskel ja samas teada, et me kulutame oma tunde teiste inimeste elu rikastamisele.
  • Tõepoolest on igaüks meist siin selleks, et teha ajalugu meile eriomasel viisil. Mõni on suurepärane koodikirjutaja või õpetaja, kes sütitab noorte meeli. Teiste jaoks tähendab see võimalust saada erakordseks emaks või suurepäraseks juhiks. Kolmandate jaoks tähendab hea saatus äri loomist või väga heaks müügimeheks saamist, kes suudab suurepäraselt kliente teenindada. Tulevaste põlvkondade mälestustes püsimine ja oma eluga maailma muutmine pole vaid tühi sõnakõlks. See on tõde, et me tahame seda.

 

Robin Sharma seminar Tallinnas on peaaegu läbi müüdud

“Better You“ on Eesti suurim seminar: selle toimumispaik Saku suurhall mahutab seminarivormis 6000 inimest. Novembri algul Tallinnas aset leidva JCI Maailmakonverentsi osalejad broneerisid 3000 piletit, ülejäänud on aga peaaegu müüdud – alles on 100 viimast piletit.

“Seda on lausa uskumatu näha, et huvi „Better You“ koolituse vastu on nii suur olnud. Mul on seda äärmiselt hea meel näha. Tundub, et üha rohkem inimesi soovib võtta vastutuse oma tuleviku ja enda elu juhtimise osas. Kõik soovivad paremaks saada, kuid selleks on vaja ka midagi ette võtta ja mida rohkem inimesi seda teeb, seda kasulikum on see kõigile eestlastele,“ ütles seminari korraldava Edu Akadeemia juht Roland Tokko, kes tõi 2015. aastal Saku suurhalli menukirjaniku Robert Kiyosaki.

 Vaata lisaks: Seminar “Better You“, Robin Sharma “Kella 5 klubi

Foto: robinsharma.com

 

Toimetas GoodNewsKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt