Väike Ingel tähistab oma 10. sünnipäeva meeleoluka kontserdiga

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

12. veebruar 2020 kell 10:38Sõbrapäeval saab 10-aastaseks Rakveres asuv Väike Ingel, mille õed on oma uksed avanud ka Tartus, Viljandis, Pärnus ja Tallinnas. Väike Ingel ei ole pelgalt lillede, kristallide ja muu hingele ilu ja toetust pakkuva kauba müügipunkt vaid ka kogukond, millel näiteks Facebookis on 33 000+ jälgijat. Väikese Ingli taga seisab Evelin Liiva, kelle inspireerivad postitused kõnetavad neidki, kes Väikset Inglit veel isiklikult avastanud pole.

 

10.  sünnipäeva puhul aga ootab Väike Ingel kõiki sõpru laupäeval, 15. veebruaril Rakvere Kolmainu kirikusse tasuta tänukontserdile, et öelda kogu südamest suur aitäh klientidele ja tööperele, kes läbi aastate on nende juures käinud ja olnud.

“Kontsert tegelikult on mõeldud kõigile, kes tahavad tulla ja ilusat teistmoodi õhtut nautida,” ütleb Evelin Liiva ja lisab et kontserdil üles astuv Heiko Källo on koos ansambliga Fantaasia aastaid nende firma aastalõpupidudel mänginud ja sellest on kujunenud omamoodi tore traditsioon ja hea koostöö – kirikus astub Heiko küll üles koos Kaire Rapuriga ja ilma ansamblita.

Kuidas Väike Ingel üldse sündis? “Kui Väike Ingel sündis aastate eest, siis oli peamine eesmärk luua kooskäimise koht, kuhu inimene saaks tulla hetkeks aega maha võtma ja ka abi leidma, kui on raskem periood elus. 10 aastat on näidanud, et inimesed on meie juures leidnud abi, lohutust, tuge ja ka omamoodi tarkuseid. Kas siis läbi raamatute, juhuslike vestluste või kausist võetud sõnumi näol,” jutustab Evelin.

Kas need 10 aastat on aga läinud nii nagu plaanitud? “Väike Ingel on kasvanud suuremaks, kui ma iial unistadagi oskasin ja tänaseks on mu seljataga nii tugev tiim, et praegu teeme ettevalmistusi juba Euroopa turule minekuks,” rõõmustab Liiva. Väikese Ingli omatoodang järgib paljuski taaskasutuse ja säästliku tootmisviisi põhimõtteid: “Meie proovime uue elu anda nii puidule, kivile kui klaasile ja tulevikus ilmselt ka kangale ja paljule muule, mis täna kahjuks prügisse rändab,” nendib ta.

“Tulevikuplaanidesse mahub kindlasti tasapisi laienemine ka koduses Eestis, et olla võimalikult lähedal kõigi jaoks, ükskõik, mida me siis parasjagu toodetena pakume, aga ikka selleks, et üllatada ja pakkuda meie mõistes parimat, mis meist õnnelikud inimesed teeb,” ütleb Evelin Liiva lõpetuseks ja kutsub kõiki kontserdile.

 

 

Vaata ka: Väike Ingel Facebookis, Väikese Ingli koduleht

Foto: Janekfoto

 

Toimetas Mariann JoonasKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt