Repliik: miks ei räägitud protestil sellest, et õhksoojuspumba omanikud on petta saanud?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

17. oktoober 2022 kell 13:11Fotokollaaž: Backyard Productions + onepony / Getty Images Pro + Canva.com

“Eilse Vabaduse väljakul toimunud EKRE korraldatud energiapoliitika meeleavaldusel ei rääkinud ükski kõnepidaja ühest väga olulisest nüansist – nimelt sellest, et kõik õhksoojuspumba omanikud on petta saanud,” kirjeldab protestil osalenud pensionärist Harjumaa mees T.J. Telegram.ee-le saadetud kirjas.

 

“Ka mina kunagi mõtlesin, et tahan olla roheline ja loodussõbralik ning seega tegin investeeringu oma majapidamisse õhksoojuspumba näol. Nüüd pole mul sellega midagi teha”, kirjeldab pettunud mees, kes ehitas omale uuesti ahju ning kütab maja taaskord puudega, nagu vanasti.

“Meeleavaldusel polnud mitte midagi uut ega põnevat, vähemalt nendele inimestele küll mitte, kes tuulise ilmaga Vabaduse väljakule kohale olid tulnud – kogu asi meenutas rohkem EKRE reklaami,” tõdeb mees, lisades, et on ka ise EKRE valija.

 

Kõik, kes ostsid õhksoojuspumba, on petta saanud!

“Kui sa oled pensionär või saad riigi keskmist palka, siis pole võimalik enam õhksoojuspumbaga maja kütta. Me kõik tahtsime head, et olla rohelised ja säästa loodust, aga nüüd peavad kõik taaskord puudega kütma hakkama,” tõdeb mees.

“Miks reklaamitakse endiselt neid õhksoojuspumpasid, kui inimesed ei saa seda endale lubada?” küsib energiapoliitikas pettunud pensionär: “See on inimeste petmine!”

 

T.J.

Toimetas Hando TõnumaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt