Facebooki-live (19.02.24): Eesti esimene positiivne meeleavaldus: näitame valitsusele ette, kuidas üksteise õiguste eest seista!

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

19. veebruar 2024 kell 19:29Fotokollaaž: Telegram.ee + Canva.com

Tänane Telegram.ee hoogne Facebooki-live keskendus laupäeval, 24. veebruaril kell 15 Tallinnas toimuvale meeleavaldusele nimega Terve Eesti Toetusavaldus, kus seisame kõik koos üksteise õiguste eest olla kuuldud, nähtud ja arvestatud.

 

Sa soovid, et valitsus kuulaks sind teemadel:

  • Automaks ja teised maksud?
  • Pankade maksustamine rahva maksukoormuse tõstmise asemel?
  • Sõnavabadus?
  • WHO tervise-eeskirjade muudatused ja pandeemialeping?
  • jne?

Kõige rohkem tuleb inimesi kokku mitte siis, kui seisame igaüks kitsalt ainult enda teema eest, vaid siis, kui me seisame kõik koos üksteise õiguste eest!

Saates tuleb muuhulgas juttu ka sellest, miks soovitab kõigil toetusavaldusel osaleda legendaarne kirjanik Jüri Lina, miks tulla meeleavaldusele isegi siis kui sa ei julge ja Telegram.ee tellijatele mõeldud uuest igakuisest Zoom-kõnestsiin saad märku anda, mis kellaaeg sulle sel neljapäeval kõige paremini sobiks!

Vaata tänast live´i järgi siit:

 

Loe live-kommentaare siit: https://www.facebook.com/TelegramEE/videos/359217763625826

Vaata ka Vanglaplaneedi eilset “Panoptikumi”, kus Terve Eesti Toetusavaldusest räägivad saatejuht Peeter Proos, World Council for Health Estonia esindajad Kaido Puusepp ja dr Meeme Mõttus, Terve Eesti Koostöökoda MTÜ esindaja Mariann Joonas, MTÜ Meie Nursipalu esindaja Kertu Luisk ja erinevaid kogukondlikke liikumisi algatanud Peeter Liiv: https://vanglaplaneet.ee/blog/2024/02/18/panoptikum-7-2024/

Liitu Terve Eesti Toetusavaldusega Facebookis: https://www.facebook.com/events/909899707522573

 

NB! PANE ÕLG ALLA 😉
Toetusavalduse rahvani jõudmisel saad abiks olla ja oma panuse anda:

Terve Eesti Koostöökoda MTÜ • EE757700771010032203 (LHV)

 

***

Toimetas Mariann Joonas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt