Eesti arstid ja aktivistid valitsusele: WHO pandeemialepingust sõltub iga eestlase saatus!

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

23. oktoober 2023 kell 9:49Fotokollaaž: Canva.com

MTÜ WCH (World Council of Health) Estonia juhatuse ja töögrupi nimel saatsid Helen Lasn MD, PhD ja Pille Javed MD möödunud nädalal Eesti Vabariigi valitsusele, riigikogule ja õiguskantslerile pöördumise seoses Maailma Terviseorganisatsiooni (WHO) rahvusvaheliste tervise-eeskirjade muudatuste ja pandeemialepingu murettekitava sisuga. Organisatsioon tuletas oma pöördumises valitsusele ja teistele vastutavatele isikutele meelde, et WHO kokkulepete kinnitamise või tagasilükkamise tähtajad on lähenemas ning millegi pärast puudub nendega seoses igasugune ühiskondlik diskussioon.

 

“Tegemist on olulise poliitilise otsusega, mille tagajärjest sõltub iga eestimaalase saatus. Soovime Teiega kohtumist, et antud olukorda arutada sest olulised kuupäevad reageerimiseks on juba 1. dets. 2023 ja mai 2024,” rõhutavad arstid Lasn ja Javed, soovitades asjaosalistel tutvuda ka oluliste EL ümarlaudadel toimunud aruteludega:

1. TRUST and FREEDOM Uniting Citizens to Effect Change 4. juuli 2023 .
https://trustandfreedom.com/?utm_source=substack&utm_medium=email

2. Health and Democracy under WHO`s new proposed rules 13. sept. 2023
https://rumble.com/v3i004y-health-and-democracy-under-whos-propsed-rules.html

 

Pöördumine valitsuse, riigikogu ja õiguskantsleri poole täiskujul:

 

Allikas: WCH Estonia, Lae kogu PDF alla siit!

 

Toimetas Mariann JoonasKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt