Markus Järvi: lisaks piirangute lõpetamisele tuleb diktaatorid vastutusele võtta

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

6. veebruar 2022 kell 14:10Foto: ekraanikuva

Avaldame järjest 3. veebruaril Rüütelkonna hoone ees toimunud koroonameetmeid tühistama kutsuvad meeleavaldusel “Nüüd tõesti aitab! Mask maha” peetud kõned. Järgmisena on teie ees Objektiiv.ee peatoimetaja Markus Järvi. 

 

“Me pole täna tulnud üksnes selleks, et nõuda koroonapiirangute viivitamatut lõpetamist, mida tuleb loomulikult teha, ilma igasuguse jututa. Ent me nõuame ka vastutust. Taskudiktaatorid ja minitürannid peavad saama kohtulikule vastutusele võetud.

Probleem, mille ülekätte läinud valitsused nii Eestis kui mujal on tekitanud, ei lähe iseenesest ära. Kui valitsuse liikmeid, ametnikke, teadusnõukogude liikmeid vastutusele ei võeta, siis jääb valitsusele edaspidi riiulisse sõjajärgses Euroopas pretsedenditu kodanikuõiguste tühistamise tööriist, mille ta võib iga hetk jälle välja võtta.

Ilma vastutuseta ja konkreetsete karistusteta võib kõik jälle korduda, võib isegi siis, kui tulevad karistused, ent kui ei tule, siis kordub kindlasti.

Koroonapiirangute lõpetamise järel tuleks pealöök anda globalistlikke korraldusi täitvate kohalike minitürannide suunas – rahulikult, õiguslikult ja väärikalt, ent samas külma militaarse determineerituse ja täpsusega.

Me seisame vastu teie türanniale ega alistu,” ütles Järvi.

 

Markus Järvi kõne transkripti leiad Objektiiv.ee-st.

 

Allikas: Objektiiv.ee Youtube

Meeleavaldust saad järelvaadata ja kommentaare lugeda ka Telegram.ee Facebookis

Foto: ekraanikuva

 

Toimetas Mariann JoonasKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt