Galerii ja video eilselt meeleavalduselt: Rüütelkonna hoone ette kogunes ligi 3000 inimest

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

4. veebruar 2022 kell 14:48Fotod: Telegram

3. veebruaril liigutati seni igal neljapäeval Stenbocki maja ees toimunud koroonameetmete vastane miiting Rüütelkonna hoone ette, kuna oodata oli senisest suuremat osalejate arvu. Rahvast saigi täis kogu Toomkiriku plats, sest sel korral tuldi kohale ka mujal Eestist, Kanadast inspireeritud autokolonnidega.

 

Autosid küll politsei Toompeale ei lubanud, ent ligi 3000 inimest jõudsid kohale sellest hoolimata. Meeleavaldus kulges väga ühtehoidvas ja viisakas meeleolus.

Sõnavõtte modereeris laulja Raimondo Laikre, kõnedega astusid üles SAPTK-i juht Varro Vooglaid, portaali Objektiiv peatoimetaja Markus Järvi, EKRE esimees Martin Helme, Telegram.ee peatoimetaja Mariann Joonas, ettevõtja Elvis Brauer, endine vaimulik ja ohvitser Einar Laigna, Telegram.ee üks asutajaid Hando Tõnumaa, näitleja ja teoloog Malle Pärn, Riigikogu liikmed Anti Poolamets ja Kalle Grünthal, teleprodutsent Kristi Loigo ning vaba mikrofoni ajal Meelis Osa.

Kes kohal ei käinud või otseülekannet ei näinud, sel soovitame soojalt kõik kõned järgi kuulata, sest iga kõneleja avas koroonakriisi oma nurga alt:

 

 

Video: Objektiivi Youtube

Vaata ka otseülekande salvestust/kommentaare Telegrami Facebookis

Fotod: Telegram

 

Toimetas Mariann Joonas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt