Narvalased ei tea Eesti vabariigi 95. sünnipäevast midagi

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

18. veebruar 2013 kell 14:24 

Vene Delfiga kõnelenud narvalanna sõnul on Narva nagu riik riigis, kus Eesti Vabariigi sünnipäevast keegi midagi ei tea ning kus inimesed tunnevad, et riik ei puutu neisse.

“Palusin ühel Narva kolleegil koostada nimekiri inimestest, kes võiksid olla huvitatud rääkima, mida nad Eestis elamisest arvavad, aga kahjuks ei olnud selliseid inimesi kerge leida,” kirjutas vene Delfi ajakirjanik Margarita Kornõševa.

Narvalased vastasid Kornõševa kolleegi küsimusele, et neile pole midagi vaja, nemad Eesti riiki ei puutu ja midagi neile hinge siin ei lähe.”Kolleeg ütles, et nägid nüüd, Narva on nagu riik riigis. Meil pole sellist sünnipäevaprojekti vaja, pigem on meil vaja projekti – “Kuidas Narva Eestisse tagasi tuua”” kirjutab Kornõševa.

Eesti vabariigi 95. sünnipäeva eel küsib Delfi erinevates Eesti paikades elavatelt inimestelt, miks neile meeldib siin elada. Oma soovide, mõtete, unistuste ja muredega astuvad teie ette 95 Eesti inimest, nii palju kui riigil aastaid.
Allikas: Delfi
Toimetas Mariann Joonas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt