Täna alustas veebis ilmumist uus väljaanne Fonte News

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

22. detsember 2020 kell 19:33Foto: Arvo Juhkov

Uue ühiskondliku visiooni loojad avasid 22. detsembril rahvusvahelise meediakeskkonna fonte.news, et koos mõttekaaslastega üle maailma luua ja hoida visiooni inimest ja loodust väärtustava ühiskonna rajamise võimalikkusest. “Rahu ja enda keskme hoidmine keset mistahes turbulentse on ainus viis, kuidas tulla välja maailma haaranud kaosest. Me oleme loova väe kehastused siin maistel radadel ning suudame üheskoos luua senisest kõrgemat ühiskondlikku reaalsust,“ kirjutab väljaande peatoimetaja Saale Kareda.

 

Portaali nimi fonte on daativ ladinakeelsest sõnast fons – ’allikas’ ning tõlgitav kui ’allikale’. “Allikast allikale edasiantav sõnum kui maailma loomise töövahend. Edastame selgeid sõnumeid ja uudiseid otse allikast, loome üheskoos nii idee kui teostuse tasandil uut elukorraldust kooskõlas looduse ja teiste hingestatud inimestega. Kiirgame maailma oma keskmest lähtuvalt valgust, soojust, headust ja armastust!“

Väljaanne teeb koostööd kõigi hea tahte ja südametunnistusega inimestega üle maailma ning ootab oma meeskonda või kaastööd tegema ka teiste keelte esindajaid, lisaks inglise keelele on kavas portaalile lisada vene- ja saksakeelne versioon ning hiljem veel teisigi keeli.

“Arvestades praegust olukorda maailmas, on tänases päevas kõige olulisem info tervise kohta – nii füüsilise kui vaimse tervise kohta. Hirmude mahavõtmine või vähemalt vähendamine kollektiivses teadvuses vabastab energiaressurssi, et oleks võimalik keskenduda teadlikult oma elu ja elamisväärse keskkonna loomisele. Meenutame, et immuunsüsteem on kõige alus ning oma väe teadliku tagasivõtmise kaudu saab inimene tõusta nii oma elu kui ka kollektiivse reaalsuse teadlikuks loojaks.“

Universumi vaba laps,
ühenda end taas

elujõuga, mis kannab
elujõuga, mis annab
kerguse, vabaduse ja väe!

Kosmose vaba laps,
kehtesta end taas

Loojana, kes kannab
Loojana, kes annab
Elule tähenduse ja tõe!

 

Saale Kareda

 

Vaata lisaks: Fonte.News

Foto: Arvo JuhkovKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt