1. aprillil läks eetrisse uus väljaanne Rahvameedia veebiaadressiga rahvameedia.ee

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

1. aprill 2022 kell 18:23“Uus ajastu nõuab tasakaalustatud ja ausat uudiste edastamise viisi. Rahvameedia on sõltumatu, Eesti kapitalil põhinev meediaettevõte. Me oleme vaba inimese väljaanne ja soovime anda hääle igale südametunnistusega eestimaalasele,” seisab Telegrami postkasti laekunud pressiteates.

 

Rahvameedia kajastab elu kõigis tema tahkudes ja aspektides – ehedalt ja ausalt. Räägime ja kirjutame kõigest, mis kuulub elu juurde – teeme seda tõstval viisil, oleme täpsed allikates, jääme hea maitse piiresse ning inspireerime ja aktiveerime oma lugejaid, et neist saaksid kõigepealt oma elu ja seejärel oma maa peremehed.

Ootame oma lugejaid aktiivselt kaasa lööma Rahvameedia kujundamisel uue ajastu meediaväljaandeks (info@rahvameedia.ee).

Avapäeval läks Rahvameedial otse-eetrisse kaks saadet järelvaatamise võimalusega veebis, kus tegid kaasa dr Meeme Mõttus, Karolin Tsarski, Carmen Pritson ja Kristi Loigo.

Rahvameedia loojad on Kristi Loigo ja dr Meeme Mõttus. Väljaande peatoimetaja on Saale Kareda ja tehniline produtsent Christina Daous.

 

Vaata lisaks: Rahvameedia.ee, Rahvameedia FB

Foto: Rahvameedia FB

 

Toimetas Mariann JoonasKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt