Miljoneid vaatamisi kogunud ja massiliselt tsenseeritud “Plandemic II” jälgib raharada – kes on võtmeisikud Covid-19 taga?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

6. september 2020 kell 13:20Mikki Willis on Ameerika filmitegija, ettevõtja ja dokumentaalfilmi “Plandemic” režissöör. Ta on loonud filmitootmisettevõtte Elevate Films, mille missiooniks on kasutada meedia jõudu positiivselt viisil. Maikuus avaldas ta teose “Plandemic” ja 26-minutilise intervjuu dr Judy Mikovitšiga. Üleöö muutus video viraalseks ja peagi keelati tehnoloogiaplatvormide poolt peavoolu narratiivis kahtlemine.

 

Uus film “Plandemic: Indoctornation” (mille jagamise on Facebook täielikult ära keelanud) keskendub dr David E. Martini põhjalikule tööle, mis jälgib kolme kümnendi pikkust raharada, paljastades COVID 19 pandeemia taga olevad võtmeisikud. Plandemic II ühendab punktid massimeedia, meditsiinitööstuse, poliitika ja finantstööstuse vahel, et tuua välja peamised huvide konfliktid, mis praeguseid kriisijuhte mõjutavad.

Lisaks andis film Mikki Willisele ja dr Judy Mikovitšile võimaluse vastata faktikontrollijate – olgem ausad – hävitustööle. Nagu öeldakse, selgub vaidluses tõde. Tsenseerimise asemel anname võimaluse ka vähemusgrupil oma väiteid põhjendada.

Täispikk eesti keelde tõlgitud (subtiitritega) film on kättesaadav Minu Telegrami tellijatele (inglisekeelse versiooni leiab näiteks filmi kodulehelt). Head vaatamist/kuulamist ja isikliku tõe leidmist! 

PS. Kes ei ole veel esimest “Plandemicut” näinud, saab seda eestikeelsete subtiitritega vaadata siit, filmi tutvustati ametlikul lehel järgmiselt: “Plandemic paljastab teadusliku ja poliitilise eliidi, mis juhib pettust, milleks on meie globaalne tervisesüsteem, pakkudes samal ajal uut p

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.