Vaata! Pidevalt veebist kustutatud “Plandemic” nüüd eestikeelsete subtiitritega

17. mai 2020 kell 12:50Foto: Plandemic ekraanikuva

“Plandemic” (planeeritud epideemia) on dokumentaalfilm, mida on maikuu jooksul püütud meeleheitlikult ümber lükata ja internetist eemaldada. Filmi intervjueeritavaks on teadlane Judy Mikovits, kes on või oli tunnustatud viroloog nii kaua, kuni ta hakkas esitama liigselt küsimusi. Kui ta püüdis paljastada siseringis toimunud pettust, hävitati tema karjäär ja maine. Toome teieni selle filmi koos eestikeelsete subtiitritega, et saaksite ise otsustada, kas tegemist on väärinformatsiooniga või mitte.

 

Filmi tutvustuses seisab: “Inimkond on vangistatud tapjaliku pandeemia poolt. Inimesi arreteeritakse ookeanis surfamise või looduses mediteerimise eest. Rahvused varisevad kokku. Näljased kodanikud mässavad toidu pärast. Meedia on tootnud nii palju segadust ja hirmu, et inimesed kerjavad süstlas peituvat lunastust. Miljardäridest patendiomanikud tahavad ülemaailmselt kohustuslikke vaktsiine. Inimestel, kes keelduvad eksperimentaalsetest mürgisüstidest, keelatakse reisida, õppida ja töötada. Ei, see ei ole ülevaade uuest õudusfilmist. See on meie praegune reaalsus.

Plandemic paljastab teadusliku ja poliitilise eliidi, mis juhib pettust, milleks on meie globaalne tervisesüsteem, pakkudes samal ajal uut plaani, mis lubab tervel inimkonnal pöörduda tagasi looduse tervendavate jõudude poole. 2020. aasta sümboliseerib täiuslikku visiooni. See on aasta, mis saab ajaloos tuntuks kui moment, mil me viimaks ometi silmad avasime.”

Koroonaviirusest rääkiva filmi kohta (mis on lisaks Facebooki ja Youtube´i bännidele saanud isegi hashtag´ide bännid nt Twitteris) saad rohkem lugeda ka “Plandemicu” (2020) kodulehelt, eestikeelsete subtiitritega filmi saad vaadata Telegram.ee lehel:

 

Foto: ekraanik

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt