Rase naine arreteeriti jõhkrust kasutades

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

29. jaanuar 2013 kell 11:06Californias arreteeriti rase naine, kelle kiirtee patrull pidas kinni autoroolis telefoniga rääkimise eest – seejärel ähvardati teda relvadega, suruti jõuliselt maha ning pandi käed raudu. Politseinikud ei teinud väljagi naise rahulikust olekust ja tervislikust seisundist, vaid kohtlesid teda nagu ohtlikku kurjategijat.

 

30-aastast Tamara Gaglionet süüdistati arreteerimisele vastuhakkamises ja aegunud lubadega sõitmises, kuid kõikidest nendest süüdistustest loobuti pärast seda, kui kohtus oli näidanud kogu intsidenti kajastavat videotõendit, mille politseiauto kaamera oli automaatselt salvestanud.

“Olukord on pöörane. Politseinike käitumine tekitab minus hämmingut. Nad teadsid, et ta on rase,” ütles Howard Price, Gaglione advokaat, ning lisas: “Ta ei hakanud kordagi vastu.” Kohus määras naisele 250 000 dollari suuruse kahjutasu, intsidendis osalenud politseinikud aga selle vahejuhtumi tõttu oma töökohti ei kaotanud.

 

Vaata videot siit, arreteerimine algab umbes 3:30.

Algallikas La Times.

 

Toimetas Chris KalaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt