USA luureanalüütikud on ühel meelel: Iisrael loobus kaitsest, et lubada Hamasil terror valla päästa

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

3. november 2023 kell 17:08Foto: ekraanikuva / brighteon.com

Endine USA kaitseluure agentuuri DIA luureandmete koguja ja Narkootikumidevastase Võitluse Ameti DEA eriagent Jeffrey Prather ning kanali Health Ranger Report saatejuht Mike Adams vestlevad olukorrast Iisraelis: nii Prather kui ka USA erukindral Michael Flynn nõustuvad, et Iisrael loobus teadlikult oma piiride kaitsest, lubades Hamasil 7. oktoobril vallandada oma territooriumil terrorirünnak. Saate lingi leiad artiklist. 

 

Iisraeli piirid, mis on vaieldamatult maailma läbimatuimad, koos Iisraeli kaitsejõudude (IDF) luure ja sõjalise jõuga muudavad võimatuks selle, et Hamas suutnuks neist kuidagi mööda hiilida, ilma et keegi seda märkaks.

 

“Luure ebaõnnestumise” väide ei saa paika pidada

“Ma kinnitasin kohe pärast seda, kui see juhtus, et Iisraeli “luure ebaõnnestumine” ei saa olla luure ebaõnnestumine,” ütles Prather.

“Kõik, kes tunnevad Iisraeli piirikindlustusi – mille eest maksid muuseas Ameerika maksumaksjad –, teavad, et need on kolmekordsed, mitmekordsed süsteemid, mis on tugevalt kindlustatud ja kaitstud ning seal korraldatakse iga päev vägede õppusi. Ja see tähendab, et iga luurespetsialist, kes ütleb, et see on Iisraeli luurealane läbikukkumine, kas valetab või loll – ja ma jään selle arvamuse juurde.”

Vaata ligi tunniajalist saadet SIIT.

Netanyahu tunnistas, et Hamasi rünnakule vastamata jätmine oli libaoperatsioon, kui ta nimetas seda “Iisraeli 9/11-ks”.

Ent üks asi on see, kui sellise väitega tuleb välja Prather, aga täiesti teise mõõtme omandab see siis, kui see tuleb erukindral Flynni suguse mehe suust, kes oli tipptegij, teenides endise presidendi Donal

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt