Kuidas 9/11 sillutas teed suurele Covid-19 pettusele ja maailma lauskontrollimisele

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

5. aprill 2023 kell 19:06Foto: Canva

Senaator Rand Paul tegi USA kongressis muudatusettepaneku, loobumaks erakorraliste meetmete sättest, mis sai seaduseks nädal pärast 11. septembri 2001. aasta sündmusi. 86 USA Kongressi sajast senaatorist hääletas maha Pauli algatuse lõpetada avalik seadus 107-40 pärast selle rakendamist. 9/11-järgne seadus lubas kasutada Ameerika Ühendriikide relvajõude nende vastu, kes vastutavad hiljutiste Ameerika Ühendriikide vastu algatatud rünnakute eest.

 

Kongressi poolt 2001. aastal USA relvajõududele ja selle ülemjuhatajale antud võim aitas kaasa päevakorrale, pannes 2019. aastal kaitseministeeriumi vastutama inimsusevastase biosõja eest, mis on veel käimas.

Peamine relv selles sõjas on seade, mida avalikkusele esitletakse endiselt kui farmatseutilist vaktsiini, mida reklaamitakse Covid-19 vastase abinõuna.

Seadus 107-40 suruti avalikkusele peale 2001. aasta septembris, ilma et oleks süstemaatiliselt uuritud kuriteopaika ja võimalikke süüdlasi, sama seadust kasutati ära ka COVID-19 pettuses.

 Aastatel 2020–21 vaktsineeriti Covidi vastu miljoneid inimesi – seda ilma nõuetekohaste testide toimumist ja ilma kvaliteedikontrolli rakendamata.

Selline lähenemisviis, mille kohaselt kõigepealt tegutsetakse ja jäetakse uurimine hilisemaks, on ilmselt muutumas uue normaalsuse oluliseks aspektiks. Isegi üha düsfunktsionaalsemas kriminaalõigussüsteemis, kus keskne õiguspõhimõte on nõudnud süütuse presumptsiooni kuni süü tõestamiseni, ei näi vanad eeskirjad enam kehtivat. Tavaliselt tuginetakse vanale reeglile ainult selleks, et pakkuda võimulolijatele täiendavat kaitset.

9/11 kasutati Trooja hobusena

Ametlik lugu, mis varjab 9/11 nime all tuntud libaoperatsiooni, koosneb ennekuulmatutest valedest ja pettustest, mis on tõelistele tõeotsijatele sama ilmsed kui COVID-pettuste kompleks, mis hõlbustab praegu käimasolevat massilist võimuhaaramist.

9/11 sündmused juhatasid sisse keeruka “erakorraliste meetmete“ kasutamise seadustiku, mille eesmärk oli koondada meelevaldne täidesaatev võim, jättes sa

Palun oota...

Tegemist on tasulise artikliga, edasi lugemiseks palun logi sisse või hakka liikmeks.

    Telegram.ee tavaliige Telegram.ee kuldliige
Ava galerii

10.88€
1 kuu

(130.56€ 1 aasta)

50€
6 kuud

(8.33€ 1 kuu)

188€
1 aasta

(68€ aasta / 5.66€ kuu +*) Võimalik tasuda kolmes osas
Telegrami 1g kuldplaat
* väärtus 120€, limiteeritud kogus!
Kõik artiklid
Kõikide artiklite kuulamisvõimalus
Kõik videod
Kõik koolitused
Kõik podcastid
Telegram Mastermindid veebis
Kohtumised Telegram.ee toimetusega näost näkku
-10% allahindlus Telegram.ee veebipoes (ka kuldplaadilt)
 TelliTelliTelli


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt