Video: IMF ja FSB üritavad paaniliselt kujundada krüptovarade poliitikat

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

14. september 2023 kell 15:50Rahvusvaheline Valuutafond (IMF) ja Finantsstabiilsuse Nõukogu (FSB) on andnud soovitusi, kuidas käituda krüptovaluutadega seotud ohtudega, mis võivad mõjutada majandust ja finantssüsteemi, mööndes, et krüptoraha on reaalsus, mis on tulnud selleks, et jääda. 

 

IMF on toonud välja, millega peaksid arvestama poliitikakujundajad. FSB ja teised rahvusvahelised organisatsioonid on avaldanud soovitusi ja reegleid, et hoida ära finantsstabiilsuse, finantsküpsuse, turu usaldusväärsuse, investorite kaitse ja teiste krüptovaluutadest tulenevate ohtude tekkimine.

IMF ja FSB on koostanud selle dokumendi India G20 eesistumise korraldusel, et kokku võtta nende soovitused ja reeglid krüptovaluutadega seotud küsimustes. Need soovitused annavad juhised, kuidas riigid peaksid maandama krüptovaluutadega seotud majandus- ja finantsriske, sealhulgas stabiilsete krüptovahendite ja hajutatud finantstehnoloogia (DeFi) kasutamisega seotud riske.

Vaata videot:

Dokument selgitab, kuidas IMF-i ja FSB-i koostatud eeskirjad ja reeglid sobivad ja omavahel seotud on. Dokument lõpeb rakenduskavaga, mis hõlmab kavandatud ja käimasolevat tööd krüptovaluutade eeskirjade raamistike rakendamiseks.

 

Allikas: https://www.fsb.org

 

Toimetas Anneli Roots

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt