13 asja, mida saad teha, et kaitsta end senise elukorralduse kokkuvarisemise korral

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

5. märts 2024 kell 8:45Foro: Pixabay / Egonetix_xyz

Pole kahtlust, et globalistlikud näitlejad on valmis inimkonna kurikavalaks hävitamiseks. Huvitav on see, et kuigi enamikku inimesi on üsna lihtne tuhmistada, on väiksemat, vastupidavamat osa raske mõju alla saada. Võimalik, et koroonapettus ongi osa suuremast plaanist, mille eesmärk on välja praakida see osa inimkonnast, kes ise oma peaga ei mõtle ja on seega ebavajalik.

 

Ellujäämise kontekstis tähendab vastupidavus võimet kaotustest või vigadest järeldusi teha ja õppida – eriti just siis, kui sul on valmis alternatiivsed plaanid ja sa ei kanna kukil enda jaoks liiga rasket koormat. Kohustuste optimeerimine on vastupidavuse suurendamise põhikontseptsioon ja allpool kirjeldatud 13 etapi puhul märkate, et paljud neist keskenduvad vastupidavusele.

Kuigi Telegram on positiivse reaalsusloome poolt, on meie lugejad viimastel kuudel mitu korda soovinud, et kirjutaksime ka sellest, mida teha negatiivse stsenaariumi korral.

Kui järgite alltoodud samme, on teid raske hävitada, teid on raske näljutada, pankrotti ajada, lõksu püüda ja vaigistada.

Õppige rakendama neid 13 põhimõtet (ja oskusi), et ellu jääda maailmas, kus inimeste jõustamine ei näi olevat võimul olijate eesmärk:

1) Võtke osa oma varadest välja fiat-valuuta võlapõhisest rahalise orjuse süsteemist, sest see süsteem kukub kuristikku (ja see on nagunii võltsitud). Õppige kasutama kulda, hõbedat ja krüpto vahetusvahend

Palun oota...

Tegemist on tasulise artikliga, edasi lugemiseks palun logi sisse või hakka liikmeks.

    Telegram.ee tavaliige Telegram.ee kuldliige
Ava galerii

10.88€
1 kuu

(130.56€ 1 aasta)

50€
6 kuud

(8.33€ 1 kuu)

188€
1 aasta

(68€ aasta / 5.66€ kuu +*) Võimalik tasuda kolmes osas
Telegrami 1g kuldplaat
* väärtus 120€, limiteeritud kogus!
Kõik artiklid
Kõikide artiklite kuulamisvõimalus
Kõik videod
Kõik koolitused
Kõik podcastid
Telegram Mastermindid veebis
Kohtumised Telegram.ee toimetusega näost näkku
-10% allahindlus Telegram.ee veebipoes (ka kuldplaadilt)
 TelliTelliTelli


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt