Inglismaal märgati tuulepargi kohal UFO-t

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

7. detsember 2013 kell 19:24Inglismaal Põhja-Devonis avaldati kohalikus ajalehes foto, millel näib olevat tundmatu lendav objekt. See aga ärgitas inimesi võtma ajalehega ühendust, et teatada ka enda UFO-nägemustest viimase nädala jooksul.

 

Kõnealuse foto tegi fotograaf Rob Tibbles, kes oli läinud pildistama Fullabrooki tuuleparki. Kui mees hiljem oma fotosid üle vaatas, märkas ta aga ühe turbiini kohal midagi kummalist. Kuna ta ei olnud kindel, millega võib tegu olla, nimetas ta selle UFO-ks sõna kõige otsesemas tähenduses – tundmatu lendav objekt.

Foto avaldati kohalikus ajalehes North Devon Journal, kus kirjeldati UFO-t kui “värvuselt hallikat, üsna suure ja ovaalse kujuga objekti“. Toimetus võttis ühendust piirkonna päästeüksustega, kuid tol päeval polnud selles alas teatatud ühestki UFO-st. Ent üksusest teatati, et nad olid tol päeval läbi viinud treeningharjutuse ning seega võisid just nemad olla fotol nähtud objekti eest vastutavad.

 

Pärast foto ilmumist aga hakkasid paljud inimesed võtma ajalehega ühendust, et öelda, et ka nemad on näinud Põhja-Devoni taevas kummalisi asju – peamiselt eredaid lendavaid tulesid. Üks UFO-huviline oli ebatavalist tulukest ka filminud ja selle Youtube’i laadinud, aga postituse all tegid skeptikud talle kohe selgeks, et tegu on lihtsalt planeediga Veenus, mis oli novembri lõpus tavapärasest eredamalt näha.

 

Vaata ka videot:

 

Allikad: Open Minds TV, North Devon Journal, Daily Mail

Fotod: North Devon Journal / Rob Tibbles; dailymail.co.uk

 

Toimetas Marlen Laanep

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt