Jüri Lina räägib täna saates “Hallo, Kosmos!” vabamüürlastest ja UFO-dest

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

13. oktoober 2013 kell 12:49Sel pühapäeval, 13. oktoobril kell 14 on saate “Hallo, Kosmos!” külaliseks legendaarne vandenõude uurija Jüri Lina, kes muuhulgas vastab küsimustele:  Kes valitsevad Eestit ja maailma? Kuidas mõjutab inimest mustvalge-ruuduline põrand? Millised teised sümbolid on vabamüürlased okupeerinud ja oma salaplaanide kasuks tööle pannud? Kes on illuminaadid ja mis on nende agenda? Mida arvata olukorrast Süürias?

 

Peamiselt vandenõude uurijana tuntud Jüri Lina on ka kirjanik, publitsist, muusikaprodutsent ja filmirežissöör, keda köidavad eksistentsialistlikud küsimused, esoteerilised mõistatused ja vaimsuse kriisi põhjused.  Mehe elutööks on uurida, kuidas massoonid võimuhoobade juurde pääsesid. Sel teemal on Jüri Linal parasjagu töös raamat “Psühhopaatide meelevald”. Publiku huvi laiemat ulatust tema poolt uuritud teemade vastu kinnitab ka tõik, et Lina bestselleri “Skorpioni märgi all” uus verisoon ilmub rootsi, inglise, läti, poola, soome, ungari, prantsuse, hispaania keeles ja tõenäoliselt jõuab täiendatud teos järgmisel aastal ka eesti lugejateni. Viimase kolme aastaga on ta valmis meisterdanud ka kolm filmi: “Täitmatu Uroboros. Massoonide salakaval taktika” (2010), “Jõuproov. Vabamüürlaste lõksud” (2011) ja “Meloodiate lummuses. Toivo Kurmeti muusikapärand” (2012).

Peale 1975. aastal kehtestatud avaldamiskeeldu ja tõsiseid konflikte KGB-ga lahkus Lina Eestist Soome ning liikus seejärel edasi Rootsi, kus elab tänaseni.
 Sellest eluperioodist saab ülevaate tema raamatust “Öised päevad”, mis kuni nõukogude korra lagunemiseni kuulus keelatud lugemisvara nimistusse. Jüri Lina arvukate tööde ja tegemiste koha leiab ülevaate tema kodulehelt.

Saate “Hallo, Kosmos!” kuulajatele on värvikas tegelane tuttav juba varasemast ajast – kuula 2010. aasta septembris eetris olnud jutuajamist Jüri Linaga siit.

 

Allikad ja lisalugemist: R2; Saate “Hallo, Kosmos!” veebileht, Facebook; Jüri Lina veebileht

Fotod: pood.rahvaraamat.ee, jyrilina.com

 

Toimetas Mariann Joonas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt