UFO-uurija maavälisest elust ja inimeste kohtumistest tulnukatega

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

24. november 2013 kell 13:307. oktoobril andis Rootsi veebiraadiole “Red Ice Radio“ intervjuu UFO-de uurija Timothy Good, kes kaua aega uurinud tulnukate teemat. Nõukogude impeeriumi lagunemise järel oli ta esimene lääne UFO-uurija, kes andis intervjuu Vene televisioonis. Good on osa võtnud ka erinevatest maavälist elu käsitlevatest ekspertaruteludest – näiteks Pentagonis 1998. aastal ja Prantsuse õhujõudude peakorteris 2002. aastal.

 

Miks oli just Amicizia (tuletatud itaalia keelest – sõprus) juhtum sinu jaoks nii eriline?

Mul oli au tutvuda ufoloog Stefano Brecciaga, kes kahjuks suri 2012. aasta alguses. Käisin mitu korda Itaalias temaga vestlemas ja kogusin andmeid UFO-de kohta. Breccial oli üksikasjalik ülevaade kosmoselaevadest ja maavälistest olenditest alates 1950-ndatest ja enda sõnutsi oli ta koos teiste hoolikalt valitud inimestega kohtunud kolme maavälise rassi esindajatega. Selle info järgi nägid nad meie sarnased välja, elasid maa-alustes baasides ja suhtlesid inimestega, jagades ka teavet, et meie seas on halbu hübriide. Samuti sõitis Breccia nagu ka USA ja Itaalia sõjaväe lendurid tulnukate järelevalve all kosmoselaevaga.

 

Milline seos on Venemaa presidendil tulnukatega?

Venemaa peaminister Dmitri Medvedev esines ühes telesaates, kus ta paljastas midagi väga huvitavat. Kui Medvedev laua tagant püsti tõusis ja lahkuma hakkas, mikrofon veel töötamas, küsis üks ajakirjanik, kas president Putinile on antud mõni salajane dokument tulnukatest. Medvedev vastas, et koos tuumarakettide kohvriga antakse uuele presidendile ka salajane kaustik, mis sisaldab infot meie planeeti külastanud tulnukate kohta infot. Seal on ka raport, kus mainitakse salateenistuse õppetreeninguid, mis tagaksid kontrolli tulnukate üle Venemaal. (Kõnealune lõbusas võtmes dialoog viitab küll teema naljaks pööramisele – Toim.)

 

Kas meie planeeti külastanud kosmoselaevu on ka inimesed märganud?

Jah. Hiiglaslik UFO ilmutas end Kanadas Yukoni maakonnas Klondike maantee lähistel 11. detsembril 1996. aastal. Inimesed tihtipeale küsivad, miks need õhusõidukid ei lenda suurte linnade kohal, kuid ka seda on juhtunud. Aasta hiljem nägi endine Arizonase kuberner Fife Symington suurt kolmnurkset objekti Phoenixi kohal. Algul ta proovis seda avalikkuse ees eitada, kuid praeguseks on ta tunnistanud, et ei olnud ainus inimene, kes seda nägi. Tuntud endine The Independenti ajakirjanik Inglismaal nägi oma perega Cambridge’i linnas ühel õhtul hiiglaslikku kosmoselaeva taevast katmas. Samuti kaks politseinikku nägid UFO-t, kui nad sõitsid Middlesexi maakonnas patrullautoga ja praeguseks on juba sadadel korrakaitsjatel kokkupuuteid sarnaste nähtustega.

 

 

Mis sa arvad, kas piibel on samuti kajastanud maaväliseid olendeid?

Mitmed piiblis kirjeldatud sündmused on seotud tulnukatega ja kõige ilmsem näide sellest on Esimese Moosese raamatu 6. peatükis, kus Maal olid hiiglased, kes olid inimtütarde ja taevast langenud olendite järglased. Minu jaoks oli ka Jeesus Kristus ilmselgelt teisest päikesesüsteemist ja inglid olid inimeseks kehastunud sõnumitoojad, mitte trompeteid puhuvad tiivakestega väljamõeldised.

 

Mida toob tulevik?

Ma ei ole prohvet ja ei oska tõesti öelda. Kindlasti tuleb erinevaid konflikte Universumis, kuid meie poolel on ka häid tegelasi. Seniks aga tuleb võtta igat päeva nii, nagu ta on ja rahulikult edasi elada.

 

Kuula saadet siit.

Timothy Goodi koduleht

 

Fotod: timothygood.co.uk, upload.wikimedia.org, ufoevidence.org, 1.bp.blogspot.com, ptmartinez.com, anunnakitranoi.blogspot.com

 

Toimetas Laur Raudsoo

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt