Kanada endine kaitseminister: ideed, kuidas maailm kriisist välja tuua

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

15. jaanuar 2014 kell 11:30paul-hellyerPaul Hellyer (s 1923) on Kanada insener, kirjanik ja endine kaitseminister (1963–67), kes veel 90-aastaselt võtab aktiivselt sõna maailmaasjades. Tähelepanu on pälvinud tema teravad väljaütlemised globaalse pangandussüsteemi ja puhta energia ressursside vallas, aga ka intrigeerivad sõnavõtud UFO-dest. Allpool saate vaadata-kuulata üht tema sõnavõttu keskkonna päästmisest ja maailmamajanduse parandamise võimalustest.

 

Paul Hellyeri sõnul tuleb kiiresti teha muudatusi pangandussüsteemis ja energiakasutuses, et päästa keskkond ja seeläbi kogu inimkond. Me laastame oma planeeti väga kiire tempoga ja selle peatamiseks tuleb midagi ette võtta lähima 10 aasta jooksul.

Kõigepealt tuleb kasutusele võtta nullpunkti energia ja külmfusiooni tehnoloogia, mis suudaks teha tõelisi muudatusi energiakasutuses kiirelt ja korrektselt. Naftalt üleminek puhtale energiale tähendab küll katkestusi tootmistes, kuid seda on juhtunud varemgi riikides, kus keskendutakse maailmasõjale. Inimesed peaksid vähem sõdima ja rohkem koostööd tegema, ütleb Hellyer – praegused naftapumpajad aitaks sel juhul ehitada keskkonnasõbralike autode ja lennukite mootoreid.

Teiseks tuleb muuta kehtivat pangandussüsteemi, mis toetab riigile võlga tekitavat rahatrükkimist. “Loome küll säästuprogramme võla tagasimaksmiseks, kuid suurpankurid on relvastumas ja alles alustamas maailmasõda finantssektoris,“ ütleb Hellyer. Inimkonnal on aeg lõpetada sajandeid kestnud inimesi võlgadega orjastav pangandussüsteem, sest see on meilt võtnud igasuguse tegutsemisvõime. Riigist riiki tuleks trükkida raha ilma võlata, et tasakaalustada eelarveid, parandada majandust ja võtta tööle töötud inimesed, et muuta naftal põhinev majandus puhtal energial baseeruvaks majanduseks.

10 aasta pärast oleks kõik meie autod ja lennukid sel juhul uued ning majad saaksid elektri väikesest karbist. Maailm peaks olema võrdsem ja paindlikum paik, sest praegu suur osa rahvast nälgib, lapsed ei saa käia koolis ja vaestel puudub haigekassa kindlustus, samas kui väike osa rikkaid saab endale lubada praktiliselt kõike. Selline areng oleks ohutu keskkonnale ja jätkusuutlik majandusele.

Lisaks sellele rääkis Hellyer tundmatu õhusõiduki allakukkumise juhtumist, mis Kanada UFO-uurija Grant Cameroni väitel toimus mõni aeg tagasi Põhja-Manitobas. UFO allakukkumise paik hõivati kohe pärast õnnetust ameeriklaste poolt ja keelati sellele ajutiselt igasugune ligipääs ning Kanada ametkonnad ei saanud selle kohta mingisugust infot.

 Vaata intervjuud:

 

Paul Hellyeri veebileht

 

Allikas: Youtube

Loe lisaks: Natural Health Warriors Facebook, Daily Mail

 

Toimetas Laur Raudsoo

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt