Kanada endine kaitseminister: UFO-d, vaba energia ja ülemaailmne finantspettus

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

27. veebruar 2013 kell 15:03 

Kanada insener, kirjanik ja endine kaitseminister Paul Hellyer on veel 89 aasta vanusenagi aktiivne sõnavõtja maailma asjus, eriti vahedaid väljaütlemisi pälvivad maailma rahandussüsteemiga seonduvad teemad. Telegram avaldab kokkuvõtte ühest Hellyeri ettekandest, mis keskendub UFO-dele, puhta energia võimaluste eiramisele ja ülemaailmsele finantspettusele.

 

Sõna saab Paul Hellyer.

Maailma finantssüsteem on täielik pettus. See on üks tohutu Ponzi skeem. Ei midagi paremat kui see, mida Adolf [Hitler] kasutas oma naabrite tüssamisel, ja tuhandeid kordi hullem, kui siia lisada ohvrite koguarv, keda on petetud paljude põlvkondade jooksul.

Põhimõtteline erinevus nende kahe skeemi vahel on see, et Adolf tegutses väljaspool seadust, samal ajal kui rahvusvaheline panganduskartell on veennud põlvkond põlvkonna järel monarhe, presidente ja peaministreid looma seaduslikku kaitset oma rüüstamisele. Panga Ponzi skeem on väga lihtne: nad laenavad välja sama raha mitmele inimesele või institutsioonile samal ajal ning koguvad intresse igaühe käest. See on hea töö, kui sa saad selle endale. Ja sa saad selle, kui sul on olemas pangaharta (põhikiri).

 

Oleks tore soovida, et see on üks suur nali, aga see ei ole. Me oleme suundumas oma planeedi hävitamise poole ning ausalt öeldes tundub mulle, et me ei püüagi seda takistada. Aastakümneid tagasi hoiatasid maavälised teiste planeetide külalised meid selle eest, kuhu me suundume ning pakkusid oma abi. Aga osa meist pidas nende abipakkumist ohuks ning otsustas enne tulistada ja alles pärast küsimusi esitada.

 

Sõjavägi käitub endiselt paranoiliselt, arvates, et nad võivad kasutada maavälist tehnikat tulnukate vägivaldseks tagasitõrjumiseks selle asemel, et tervitada neid partnerite ja kaasarendajatena. Kuigi nad võivad olla kaasanud mõned ülejooksikud enda abistamiseks oma õelates plaanides. Mõned on öelnud, et UFO-dest rääkimine on vanamoodne ja et me peaksime rääkima hoopis eksopoliitikast. Mingil määral võib selle ütlusega nõustuda, kuid tegelikkuses on meil probleem, kuna USA ametliku poliitika järgi pole UFO-sid olemas. Nüüd tuleb saladuseloori tõsta – enne kui on hilja.

 

On irooniline, et USA alustab laastavat sõda, väidetavalt massihävitusrelvade otsingutel, samas kui kõige viimased arengud selles vallas toimuvad nende enda tagahoovis. On irooniline, et USA peab neid tohutult kalleid sõdu Iraagis ja Afganistanis, väidetavalt tuues demokraatiat nendesse kahte riiki, samas kui USA-d ennast ei saa enam pidada demokraatlikuks riigiks, sest triljonid dollarid on kulutatud projektidele, mida kongressi ja vägede ülemjuhataja eest on sihilikult varjatud.

 

USA kõige helgemad pead on saavutanud viimase 60 aasta jooksul oma innuka tegutsemisega nii palju! Väidetakse, et Ameerika olevat välja töötanud lendavad taldrikud, mis on visuaalselt eristamatud külaliste omadest, ja kui see on nii, siis mida nad kavatsevad nendega ette võtta? Olles veel kriitilisem, siis milline areng on toimunud puhta energia ressursside vallas, mis võiks asendada fossiilsete kütuste kasutamise ja päästa planeedi kõlbmatuks tühermaaks muutumise eest? Kellel on olemas vastused?

Kellelgi on, kuid nähtavasti ei räägi nad sellest kaitseministrile ega presidentidele, sest “nad ei pea teadma”. Kui president Clintonilt küsiti, miks ta ei tee midagi selle teabe avalikustamiseks, siis vastas Clinton, et valitsuse sees on veel üks valitsus ja tema seda ei juhi. Vabandage, aga kas vägede ülemjuhataja ja tuumanupu valvaja ei peaks mitte teadma, mida tema alluvad teevad?

USA rahval, kes maksab arveid, on õigus teada. Maailma rahval on õigus teada, sest ka nende järglased on surmaohus. USA rahval on aeg alustada uut sõda petmise, valetamise ja pimeduse vastu ning võita kätte tõde, läbipaistvus ja valgus.

 

Hellyeri kolm kõige olulisemat teemat:

– rahvusvaheline pangandus ja finantssüsteem, fossiilsete kütuste asendamine puhta energiaga;

– globaalne soojenemine;

– maaväliste tsivilisatsioonide olemasolu ja enese arendamine nende tehnika abil.

 

Allikad: Video Hellyeri sõnavõtust, Paul Hellyeri koduleht

 

Toimetas Rein RebaneKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt