Rahvusvahelise Müstikakooli sügisene programm algab juba järgmisel nädalal

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

28. august 2021 kell 20:03Rahvusvaheline Müstikakool alustab uut õppeaastat. Kõrgelt initsieeritu giid, tervendaja ja rituaalimeister Shani on Iisraelist Eestisse tulemas ning selle raames korraldab Müstikakool mitu väga võimast, maagilist kuid samas praktilist õpituba, millega oma elukvaliteeti tõsta.

 

Tulemas on:

Esmaspäeval 30.08 kell 16:00 avalik seminar “Vaimsuse olulisus materiaalses maailmas!

Räägime, miks on oluline oma vaimupoolt vormis hoida ning kuidas see aitab maise elu paremaks manifesteerimisel. Miks on oluline hoida tasakaalu ja küllust mõlemas osas. Kuidas kasutada oma täielikku loomejõudu enda materiaalse maailma manifesteerimiseks;
Tõde on see, et meie loomulik sünniõigus on elada absoluutses vabaduses, armastuses, kires ja eesmärgis. Liites need õigused kõik kokku, lubame endale teadmist, et saame manifesteerida kõike ja kõiki.

Esmaspäeval 30.08 kell 18:00 Püha geomeetria 1

Soovid sügavaimaid teadmisi loomisprotsessist ja kuidas Pühageomeetria abil manifesteerida oma unistuste elu? Pühageomeetria on universaalne universumikeel. Õpime seda rohkem tundma ja märkama ning praktikasse panema. Mõistes geomeetrilisi mustreid ja energiavibratsioone, õpid kõiksuse puhast keelt, pääsedes ligi universaalsetele tarkustele.

Teisipäeval 31.08 kell 12:00 Astraalrännak 

See klass õpetab ja annab kätte vahendid, mille abil turvaliselt ja efektiivselt oma teadvust laiendada ning läbi rännaku teisi dimensioone avastada.
Sul tekib võimalus küsida küsimusi ning saada kõige sügavamaid vastuseid nii iseenda kui ka kogu universumi kohta.
Saad seda kõike kogeda ka oma mugavast tugitoolist enda kodus või kust iganes sa seda parasjagu soovid.

Teisipäeval 31.08 kell 16:00 12 Maa rassi 

Müstikakooli traditsioon on alati teadvustanud ja koostööd teinud kaheteistkümne maagilise rassiga, kellega inimkond planeeti Maa jagab.
On aeg teha see püha teadmine meie planeedi vendadest ja õdedest avalikuks ning jagada nendega eesmärke ja jõudusid, mõistmaks paremini maailma, kus me kõik koos eksisteerime.

Kolmapäeval 01.09 kell 10:00 Journeys of the Spirit 

See intensiivne ühepäevane töötuba avab väravad, mille kaudu liikuda läbi spirituaalsete dimensioonide ning ühenduda oma kõrgeima minaga, vaimsete juhtidega, valgusmeistrite ja teiste valgusolenditega.

 

Uuri lisaks: Rahvusvaheline Müstikakool Eestis (FB)

Foto: New Africa / Adobe Stock

 

Toimetas Asse Sauga

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt