Manifesteerimine – lihtne trikk, kuidas mõte saab muuta maailma (ja meie mõtet)

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

2. august 2019 kell 12:20“Manifesteerimine on teadlik enese elu loomine ja juhtimine läbi erinevate meetodite. Nendeks meetoditeks võivad olla mediteerimine, teatud erinevad tegevused, praktikad, unistamine või ka mõttemustrid kuid lihtne reegel on, et oma mõtetega loome me ise oma maailma,” kirjutab infotehnoloogia taustaga krüptorahanduse ekspert, koolitaja, raamatuautor ning investor Asse Sauga.

Tihti aga ei oska inimesed oma mõtteid tähelegi panna, need lihtsalt on koos meiega, on alati olnud. Kuid kui neile teadlikult tähelepanu pöörata, siis läheb teema huvitavaks.

Me loome oma maailma ka siis kui me sellele üldse ei mõtle. Loome läbi alateadvuse – läbi erinevate emotsioonide, alateadlike käitumismustrite, reageerides erinevatele situatsioonidele meie ümber nii nagu me oleme alati reageerinud, mõtlemata sellele teadlikult.

Kõik see on väga keeruline psühholoogia ja metafüüsika sünergia. Kuid kui me tuleme tagasi lihtsa reegli juurde, milleks on mõtte läbi endale uue ja parema, oma maailma loomine ning kui me soovime oma ellu midagi konkreetset luua, siis loogiliselt võttes on meil vaja luua olukord, kus me mõtleme mitmeid kordi päevas sellele mida me oma ellu soovime.

Inimesed on erinevad. Mõni unistab rikkaks saamisest. Teine tahab väikest maja maal või hingerahu. Kolmas unistab ilusast autost ja olümpiavõidust. Neljanda jaoks on elus kõige tähtsam armastus, viies tahab saledaks saada jne jne. Ja midagi üleloomulikku siin pole, sest see kõik on käeulatuses. Sõltub muidugi teist endist…

Aga asugem tegude juurde. Esimeseks sammuks on ennast distsiplineerida ning iseendaga kokku leppida, et kui ma soovin oma ellu midagi mulle rõõmutoovat, siis mõtlen ma kümme korda päevas selle peale. Visualiseerin silma ette, meelisklen, mõtlen, kuidas võiks olla. Ja nii kümme korda päevas. Näiteks iga täistunni ajal.

Kuid, pange tähele, see tundub olevat palju lihtsam öelda ja endale lubada kui praktikas teostada. Teine, oluliselt lihtsam viis, on kasutada ära tänapäevaseid tehnoloogilisi vahendeid. Mis te arvate, mis on tegevus, mida keskmine inimene teeb umbes 4 tundi päevas? Just nimelt, vaatab nutitelefonisse. Kümneid, mõnikord isegi sadu kordi päevas kontrollime me oma nutitelefoni, vaatame sõnumeid, kellaaega, sirvime sotsiaalvõrgustikku ja kasutame lugematul arvul erinevaid äppe. Kuid kõigi nende tegevuste raames näeme me pidevalt oma telefoni taustapilti. Just see taustapilt ongi see, millega oma aju, nii teadvust kui alateadvust stimuleerida mõtlema mingist konkreetsest asjast ja just nii mitmeid kordi päevas, kui me oma telefoni avame.Proovigem. Soovite oma ellu rohkem armastust – vahetage taustapildiks mingi ilus pilt, mis seostub teil armastusega. Soovite uut kodu, pane taustapildiks oma unistuste maja. Soovid uut autot – autopilt. Rohkem kirge oma ellu – midagi punast, mis seob teid kirega. Oluline on taustapiltide valikul arvestada seda, et mida vähem te piirate, seda rohkem on universumil võimalik pakkuda teile parimat. Näiteks kui soovite uut kodu ja valite taustapildiks paneelmaja korteri, siis on väga tõenäoline see endale ka saada. Kuigi võib-olla olete rohkemat väärt. Seetõttu on mõttekas valida võimalikult abstraktsed pildid ja isegi joonistused, milles pole mitte niivõrd palju piire vaid mis pigem käivitavad teis endis selle emotsiooni, idee ja mõtte uuest ilusast unistusest.

Oluline nüanss on ka see, et olge kannatlikud. Mõned suuremad muudatused võivad aasta või isegi aastaid aega võtta. Mõned aga kõigest nädalaid. Täiesti oleneb. Oluline on olla kannatlik ja anda aega iseendale ja universumile elumuutustega kohanemiseks.

 

Asse Sauga

 

PS. Kui soovite aga manifesteerimisega ja oma elu juhtimisega tõsiselt ja sügavuti tutvust teha, siis minu julge soovitus on tulla ja teha tutvust metafüüsikaliste salateadmistega meie modernses Müstikakoolis.

7.-8. september on tulemas järjekordne väga võimas oma sisemise väe avastamise kursus. Novembrist alustame Kabala elupuu aastase kursusega, kus on just manifesteerimine, oma elu suunamine ja progressiivne eneseareng kõige keskmeks. Kuid juba tuleval teisipäeval, 6. augusti õhtul on väga põnev tutvustav klass seitsmest müstikakoolist, mis maailmas eksisteerivad.
Vaata lähemalt ja registreeri www.sparkleoflight.ee.

Foto: Adobe StockKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt