Euroopa Foorum Alpbach: Tahame välja arendada palju Thunberge

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

7. september 2023 kell 12:38Foto: ekraanikuva

Kuna Klaus Schwabi Maailma Majandusfoorum kutsub avalikult üles Suurele Lähtestamisele, tasub heita pilk ka teistele Euroopa lobiorganisatsioonidele. Näiteks Euroopa Foorum Alpbach tahab avalike fondide, sihtasutuste ja korporatsioonide abiga “töötada välja palju Thunberge paljudel teemadel .

 

Maailma Majandusfoorum (WEF) ja selle iga-aastane kohtumine Davosis on saanud laiemale avalikkusele tuntuks pärast WEF-i asutaja Klaus Schwabi raamatu “The Great Reset” ilmumist. Kuid on ka teisi pika traditsiooniga foorumeid. Euroopa Foorum Alpbach (EFA) on kutsunud inimesi Tirooli mägikülla Alpbachi iga aasta augustis alates 1945. aastast, et „arutada päevakajalisi probleeme ja leida interdistsiplinaarseid lahendusi“. Ühenduse ja mittetulundusfondina tegutsev foorum oli algselt mõeldud rahvusvaheliseks ülikoolinädalaks, olles suunatud eelkõige noortele.

Euroopa „heade otsuste“ foorum

Nüüd näeb Alpbach end mõttekojana, mis loob ruumi tegutsemiseks ja on suunatud Euroopa otsustajatele, et nad saaksid laiendada oma teadmisi, et teha Euroopa jaoks häid otsuseid. Foorumi väitel koondab see poliitika, äri, kodanikuühiskonna, kultuuri ja teaduse kõige uuenduslikumaid inimesi, et “edendada ideid tugeva ja demokraatliku Euroopa jaoks”. Kohtumisel on iga-aastane moto, nagu nä

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt