Paljastus: Eesti meditsiiniasutuste töötajad on hakanud haiglates toimuvast rääkima

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

12. märts 2021 kell 12:26Hiljutine Arkadi Popovi sõnavõtt, nagu oleks PERH-is järel viimased 8 voodikohta Covid-haigete jaoks, pani mitmed meditsiinitöötajad oma avaldustega välja tulema. Telegramiga võttis umbes kuu aega tagasi ühendust ühe Tallinna haigla medõde, kes kirjeldas, et haiglates ei ole ülekoormust ning koroonahüsteeria on asjatu ja igapäevane jutt haiglate ülekoormusest on liialdus. Mõni nädal hiljem ilmus internetti video nn tühjast koroonaosakonnast, mille kohta haigla esindajad Delfile kommenteerisid, et tegu on kellegi pahatahtliku sooviga levitada moonutatud infot.

Kuna aga ka peale selle video ilmumist meile mitu haigla töötajat ja varustajat oma versiooni rääkisid, on väga keeruline selgeks teha, kummal poolel on kindel õigus. Eeldusel, et kõik inimesed soovivad parimat, siis ehk on tõde kusagil vahepeal? Igatahes otsustasime avaldada meieni jõudnud infokillud, et lugeja/vaataja saaks võimalikult mitmekülgse info põhjal ise omad järeldused teha.

Tänaseks on meiega kontaktis kümmekond meditsiiniasutuste töötajat, kes kinnitavad sama: haiglates pole ülekoormust, ning seda kinnitab ka tõsiasi, et PERH sulges hiljuti ühe koroonaosakonna patsientide puuduse tõttu. Kuna inimesed kardavad ilma jääda oma töökohtadest, siis ei julge keegi avalikult nendel teemadel veel sõna võtta.

 

TAI ametlik statistika kinnitab, et mingit liigsuremust ei ole. Meiega rääkinud arvukad tunnistajad on seisukohal, et pandeemiat, mille tõttu oleks vaja ühiskond sulgeda, ei eksisteeri. Jutt ei käi Covidi osakondade töötajatest, kes saavad praegu kuni 50% rohkem palka, mis motiveerib neid suud kinni hoidma. Räägivad inimesed, kelle tööülesandeks on hooldamine, haiglate teenindamine ja varustamine ning kellel on juurdepääs ametlikule infole, nagu näiteks infole patsientide arvu kohta.

Esmalt avaldame kaks videot, mis on hiljuti filmitud Merimetsa “koroonahaiglas“, kus on selgelt näha, et kaks haigla korrust on patsientidest tühjad. Peavoolumeedia teatas, et need korrused lähevad peagi remonti, aga siinkohal tekib küsimus, miks hakatakse remontima koroonahaiglaid ajal, mil haiglad on väidetavalt ülekoormatud. Samas on paljud arstid öelnud, et kohti küll on, ent personali napib. [stream_video src="https://www.telegram.ee/hls.php?

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt