Tutvustame rotiburgerit – uusimat taskukohast toitu Hiinast!

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

7. mai 2013 kell 15:15Kui te ei ole kunagi proovinud rotiburgerit, siis jääte ilma soodsaimast roast, mis Hiina köögil pakkuda on! Hiina on teadupärast üks maailma kõige usaldusväärsema toiduainetööstusega riike.*

 

 

Rotiburgeris on ainult käsitööna valminud valitud erilised rotilihalõigud, millesse on segatud maitseelamuse suurendamiseks ohtrasti lisaaineid ja värve. Burgeri kõrvale pakutakse riisi, millest enamuse moodustab plastik, mis ühtlasi tähendab vähem kaloreid. Söö, palju jaksad, seda saab alati juurde teha!

Burgeri saias, nagu enamuses tööstuslikes pagaritoodetes, on aminohape L-tsüsteiin (E920), mida kasutajakse jahuparandajana. Burgeri saia oma on aga täiesti looduslikku päritolu – valmistatud Hiina juuksurisalongide põrandatelt kogutud inimjuustest!

Saiakuklit kaunistavad mustad seesamiseemned, mis on valmistatud harilike seesamiseemnete värvimisel musta tindiga. Pisut tinti teeb ainult head! Lisaks on burgeri vahel oleva mahesalati kasvatamisel kasutatud eriti ohtlikku saastevett.

Kui ostad rotiburgeri, saad tasuta kaasa ka melamiiniga piimakokteili!

Lisaks kõigele sellele on rotiburgeris boonusena kaadmiumi, arseeni, pliid, elavhõbedat ja alumiiniumi. Kust veel saaks selle raha eest laiema valiku perioodilisustabeli elementidest? See kõik vaid Hiina rotiburgerist!

 

* Artiklis kujutatu on küll sarkastiline väljamõeldis, kuid kõik kirjeldatud burgeri koostisosad on inspireeritud Hiina toiduainetööstuse skandaalidest, mis laiema avalikkuse ette on jõudnud. Eelmisel nädalal teatasid Hiina võimud, et rotiliha müümise eest lambaliha pähe on kinni võetud 63 inimest.

 

 

Allikas: NaturalNews, NBCNews

Pilt: NaturalNews.com

 

Toimetas Maarja Aljas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt