Ettevõtja James Sinclair: kuidas teha aastast 2024 sinu edukaim aasta

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

15. veebruar 2024 kell 16:54Foto: ekraanikuva

Ettevõtja James Sinclair (38) alustas äritegevust juba 15-aastasena ja majandab tänaseks 40 miljoni naela suurust ettevõtet, mis hõlmab vaba aja veetmist, lastehoidu, väliatraktsioone, ärikinnisvara, kunsti- ja käsitöötootmist ning ühte Ühendkuningriigi vanimaid jäätiseettevõtteid. Alljärgnevalt jagab Sinclair 15 punktist koosnevat äri-retsepti, mis toob talle edu ja võidu isegi siis, kui olukord on väga keeruline ja kõik märgid on pealtnäha tema vastu.

 

“Superedukatel inimestel on sarnased probleemid nagu kõigil teistel: pere, suhted, raha jne, aga erinevus on selles, et superedukad inimesed leiavad lahendused nendele probleemidele, treenides teadlikult positiivseid harjumusi. Edukad inimesed on tihti olukorras, kus neil on ressurssidest (rahast) puudus, aga neil pole puudu leidlikkusest. Nad nuputavad välja, mida olukorra lahendamiseks tegema peab,” räägib Sinclair.

Iga aasta jaanuaris on enamik inimesed õhinas ja elevil uue aasta saabumisest, nad annavad uusi lubadusi ja seavad eesmärke – paljud lõpetavad alkoholi tarbimise ja lähevad trenni –, kuid uuringute põhjal on enamik inimesi veebruarikuuks juba oma tavalises rutiinis tagasi. Edukad inimesed seevastu on kogu aeg distsiplineeritult teemas 365 päeva aastas oma asja ajamas ning nad on välja arendanud süsteemi, mis viib neid eduni. Nad mõtlevad pikka aega ette, vähemalt 10-aastase kava ja eesmärgiga. Massid ülehindavad, mida nad suudavad saavutada ühe aastaga, aga alahindavad, mida suudavad saavutada 10 aastaga.

#1 Sa pead olema näljane edu suhtes.

#2 Sa pead alati jääma positiivseks ja optimistlikuks, isegi siis, kui tundub, et maailmalõpp on käes.

#3 Ära alla mitte kunagi alla, siis sa ei saa kaotada.

#4 Mõtle alati suuremalt!

Selles n-ö suurelt mõtlevate inimeste sektoris on meid väga vähe ja siin on alati ruumi.

#5 Butiigipood või kaubamaja!

Sinu äri

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt