Titaanide tööriistad: nii on saavutanud edu miljardärid, legendid ja staarid

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

7. november 2023 kell 18:44Edukaid ja andekaid inimesi ning nende igat ütlust ja sammu jälgitakse sageli lausa piinliku täpsusega, et rakendada enda elus neidsamu taktikaid. Me teame, et nad on ilmselt korra või tuhat oma teel tippu koperdanud ning pidanud enda veristelt põlvedelt tolmu pühkima ja edasi rühkima ning selle teekonna õppetundidest võiksime õppida ka meie.

 

Foto: By Olivier Ezratty , CC BY-SA 3.0, Wikimedia Commons

Tim Ferriss on oma karjääri jooksul enda raadiosaates “The Tim Ferriss Show” intervjueerinud tuhandeid inimesi ning õppinud nende elu, töövõtete ning inspiratsiooni- ja motivatsiooniallikate kohta. Sealt sündis ka kõike seda kogutud infot sisaldav piibel “Tools of Titans: The Tactics, Routines and Habits of Billionaires, Icons and World-Class Performers”, mis kätkeb endas lehekülgede viisi sisekaemusi rikaste ja edukate inimeste maailma. See on enamat kui “edukuse 10 käsku” ning sisaldab olulist infot ja soovitusi ka igapäevaste olukordadega efektiivseks toimetulekuks. Ferriss on küsinud meie eest ära need küsimused, mida meist paljud tõenäoliselt nendega samasse ruumi sattudes päriks. Tuleb tunnistada, et kogu seda sisu kompaktselt koondada on küllalt suur väljakutse ja eks igaüks leiab sealt ise vajaliku osa, mis tema eluga kõige paremini resoneerub, kuid mõned universaalsed tähelepanekud ei jookse ilmselt meil kellelgi mööda külgi maha.

Tegutse.

Ettevõtja Derek Sivers ütles kord: “Kui põhiline küsimus seisaks informatsiooni hankimise taga, oleksid kõik täiuslike kõhulihastega miljardärid. Millegi ettevõtmine ja reaalselt TEGEMINE on see keeruline osa. “Tools of Titans” on üle 700-lehekülje pikkune soovituste ja tähelepanekute piibel ning tekib küsimus, kuidas inimene üldse olekski võimeline seda kõike järgima ja arvesse võtma. Kuidas sa tea

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt