Hingesõnumid: Mineviku varjud

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

14. juuni 2020 kell 10:43“Mineviku varjud on suhted minevikust, inimesed, kes ei suuda leppida sellega, kui oled vahepeal inimesena muutunud ning astunud üle uue elu ukseläve,” kirjutab oma Facebooki lehel Kõiksuse Kanaldused ehk Ilona Karula.

 

Niipea, kui nad näevad sind õnneliku, rahuloleva ja rõõmsana, kohe kui sinu elu on kenasti paika loksunud, hakkavad nad rääkima, milline sa olid ja mida tegid näiteks aastal 2007.

Osa inimesi püüab mineviku varjudega meie olevikku varjutada.

Pole vahet, mida sa tegid kümme, viisteist või kakskümmend aastat tagasi. Kui su elu on liikunud kardinaalselt teises suunas, siis järelikult oled sa muutunud.

See, kes ei ole enam endine, selle elus ei mängi rolli minevikus tehtu. Mineviku varjudes sobravad need, kes ise elavad minevikus ja pole suutnud oma eluga edasi liikuda.

Täna ole õnnelik, et sul oli minevik, sest elus võidab see, kes on oma eluga uues kohas ega asu enam seal, kus ta kunagi seisis – oma minevikus.

 

Ilona Karula

 

Loe veel mõttekilde Ilona Karula raamatust “Hingesõnumid” (2020)

Vaata ka: Kõiksuse Kanaldused koduleht, KK FB

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt