“Kõiksuse Kanalduste” Ilona Karula: Maailma saavad muuta ainult lapsevanemad

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

10. detsember 2019 kell 13:15Kes vähegi viimastel aastatel on enesearenguga tegelenud, on üsna tõenäoliselt sattunud Kõiksuse Kanalduste blogisse või sotsiaalmeediakanalitesse. Hingeminevate sõnumitega fenomeni taga seisab Ilona Karula, kellega allakirjutanu puutus esimest korda kokku juba ligi 15 aastat tagasi, kui samas ajakirjatoimetuses töötasime. Ilona tegi sest saadik edukat karjääri ajakirjanikuna, kuni kõigile suureks üllatuseks aastal 2016 n-ö kapist välja tuli. Tänaseks on temast saanud armastatud terapeut, erinevate meditatiivsete ja endasse vaatama õpetavate praktikate looja, kes on välja andnud ka kolm raamatut. Viimase neist “kirjutas” ta kahasse oma äsja sündinud tütrega, tema hingega telepaatiliselt suheldes. Intervjuus Telegramile räägib otsekohese ütlemise poolest tuntud Ilona avatult lapsepõlvest, karjääritegemisest, läbipõlemisest, taipamistest, esoteerika-hullusesse lõksu jäämisest, oma südame kuulamisest ja kutsumuse järgimisest ning laste kasvatamisest ja maailma parandamisest. 

 

Ilona, mäletan, et see oli mulle endale (rõõmsaks) šokiks, kui su esimese loengu reklaami nägin. See vist läks üle ootuste hästi?

Kui ma 2016. aasta kevadel oma esimese avaliku esoteerika-teemalise loengu astraalrännakutest pidasin, mida tuli kuulama üle poolesaja inimese, said paljud minu sõbrad-tuttavad ja endised töökaaslased pehmelt öeldes šokeeriva üllatuse osaliseks. Alles olin ma naisteajakirjade toimetuse Ilona olnud ning nüüd äkki kõnelen kehavälistest kogemustest, räägin tulnukatest ning teadlikest unenägudest, selgeltnägemisest ja paranähtustest. 

Pööritati silmi, et kust see nüüd tuli ja tõdeti, et just nagu eesriie oleks minu pealt maha langenud. Tegelikult langeski!

Sellele eelneva perioodi olin ma pidanud anonüümset ning üsnagi populaarseks kujunenud WordPressi esoteerika blogi, millel oli palju huvilisi ja lugejaid, ainult oma isikut ei pidanud ma tol hetkel vajalikuks nähtavale tuua. 

Esoteerika vestlusõhtuid ja meditatsioonisündmusi korraldasin väikesele kinnisele ringile, kellega korra kuus või kvartalis kohtusime. Seega, esoteerikamaailmas polnud ma uus, vaid minu tegevuse ilmsiks tulek oli uus. 

 Kuidas ja millal sinu võimed, anded ja kutsumus tekkisid või alguse said?

Olen ülitundlik olnud lapsepõlvest peale.

Ma tundsin teiste tundeid, lugesin võõraid mõtteid ja tajusin maailma väljaspool füüsilise reaalsuse piire. Kooliajal teadsin alati, kui tulemas oli kontrolltöö, mind tahvli ette vastama kutsuti, mõni poiss minusse armunud oli või sõbranna minust halba mõtles. 

Avatud tajud ei ole lust ega lillepidu, kui neid teadlikult kasutada ei oska. Need võivad isegi häirivaks andeks osutuda, kui inimene ei tea, kuidas iseendaga üleliigse informatsiooni keskel toime tulla.

Näiteks mõtleb keegi teist halba, aga teie kuulete-tunnete ja olete teadlik tema halbadest mõtetest. See võib kergesti kaasa tuua tühiseid solvumisi teise inimese peale, et ta pelgalt oma peas teist halba mõtles või teid kritiseeris. Samal ajal ei saa te midagi parata, sest kuidas te lähete teisele ütlema, et teile tema väljaütlemata mõtted või kriitika ei meeldi. Seega, ülitundlik inimene, kes ei oska oma egoga toime tulla (enamik meist ei oskagi) võtab varem või hiljem selle negatiivse enda sisse ning solvub sagedamini kui solvuma peaks.

Avatud tajudega laps või täiskasvanu elab paratamatult rohkemat läbi, sest ta saab suuremal määral osa informatsioonist, mida välja ei öelda ega näidata. 

Kas suutsid selle kõigega toime tulla või tekkis sul oma võimete/tajude vastu ka trots?

Teismeeas hakkas kogu peenenergiate maailm ja infoväljade tulv muutuma minu jaoks koormavaks ning väsitavaks ja ma otsisin sellest maailmast väljapääsu. 

Tahtsin rohkem olla nagu teised. Muretu ja lihtne. 

Üritasin sobituda seltskon

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt