Kas minu elu, minu õnn või eelkäijate poolt programmmeeritud teekond?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

18. veebruar 2017 kell 12:09Iga inimene tahab elada õnnelikult Oma Elu, aga paraku see kõigil ei õnnestu. Tundub nagu oleksime ennast elust ära lõiganud tegeledes “edukalt” valede asjadega: konfliktid lähedastega – emaga, isaga, elukaaslasega, lastega jne; ema või isa saatuse kordamine; raskused pere loomisel ja rasestumisel; hirmu, solvumise, üksinduse ja väljapääsmatuse tunne; keeruline rahaline olukord, vähene eneseteostus, segased elu eesmärgid jne. Taolised olukorrad määrab meile sünniga kaasaantud programm, just niisamuti nagu veresugulusega pärandatakse põlvest põlve välimus, iseloom, võimed ja anded, edu ja ebaedu, kahjulikud harjumused ja haigused.

 

Iga järeltulija saatus on segu esivanemate saatustest. Samamoodi kujundame meie oma järglaste elusaatust. Meil ei ole võimalik elada Päris Oma Elu enne, kui oleme revideerinud ja mõistnud oma sünniprogrammi.

Sünniprogrammis on sugupuu mälu ehk elukogemus: emotsioonid, tunded ja veendumused, hoiakud ja  käitumine – see kõik salvestub inimesel rakutasandil ning antakse viljastumisega edasi sündivale lapsele.

Sugupuu on loodud sajandite jooksul ja saanud alguse ühisest esivanemast – sugupuu asutajast. Sugupuu ühendab meid esivanematega – jõu ja toetuse allikaga ühelt poolt, ja annab meile pärandiks sugupuu teatud kohustused ehk programmid teiselt poolt.

Kui sünniprogramm koormab meie igapäeva elu, siis on mõistlik selle teemaga lähemalt tegeleda. Vastasel juhul jäämegi “pimedate kassipoegadena” oma sünniprogrammi tagajärgi kandma, nii meie ise kui meie lapsed ja järeltulevad põlvkonnad.

Esivanemate jaoks on järeltulijate peamine ülesanne kindlustada sugupuu ellujäämine parimal võimalikul viisil, sest iga sugupuu tahab jätkusuutlikkust. Oluliste inimeste, eelkõige elukaaslaste saabumist meie ellu suunavad kaudselt meie esivanemad vastavalt sugupuu vajadustele. Meile ainult tundub, et valik oli meie.

Näide. Kui sugupuus on  vaja tõsta intellektuaalset potentsiaali, suunavad esivanemad oma järeltulija soo jätkamiseks kõrge IQ-ga partneri juurde; kui on vaja tugevdada sugupuu füüsilist  tervist, suunatakse tugeva tervisega soo jätkaja juurde jne.

  • Olles ühendudes oma esivanemate jõu vooga ning tunnetades oma kuuluvust esivanemate ülesannete juurde tervendame ennast ja oma sugu, lahendame paljud elulised olukorrad ja saame kindluse täitmaks oma elu ülesannet;
  • Tundes eelnevate põlvkondade olemust, elu mõtet ja püüdlusi on lihtsam elada olevikus ja toime tulla oma tulevikuga, kuna mõlemad peegeldavad esivanemate minevikku.

Tänapäeva Lääne ühiskonna pragmaatiline inimene on kaotanud kontakti oma Tegeliku Minaga. Aina keerulisemaks muutub Oma soovide-mõtete eristamine Võõrastest soovidest.

Paradoks on selles, et inimene otsib Oma Õnne elades Võõrast elu!

Igapäevane reaalne maailm on liiga piiratud selleks, et aidata inimesel jõuda oma alateadvuse ressurssideni. Sageli asuvad lahendamatutena näivate teemade põhjuste juured maailmas, mida me ei näe, aga mis vaatamata sellele eksisteerib ja suunab ning mõjutab meie igapäevaelu.

Kas sina oled kunagi tähele pannud, et kordad oma vanemate või vanavanemate mustreid? Mida oled ise või on keegi teine sinu perekonnast teinud selleks, et mustreid muuta ja kas see on õnnestunud?

 

Jana Võrk

 

Loe lisaks: Discover MagazineChances to change, Daily Record, Terviklik.ee: “Esivanemate karma”

Vaata ka: https://olenonnelik.wixsite.com/olenonnelik/kopiya-esivanemad (Praktiline seminar “Minu elu, minu õnn – kas eelkäijate poolt programmmeeritud teekond?” 10.-12. märtsil Taevas ja Maa Keskuses.)

Foto: BigstockKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt