Kuidas pääseda isiklikul tasandil sündmuste mõju, kontrolli ja ülemvõimu alt?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

10. oktoober 2016 kell 20:48Tohutu hulk inimesi veedab pool oma elust sündmustest mõjutatud diktaadi all. Sellisel juhul muutub isiksus möödapääsmatult inimliku draama ohvriks. Sel reedel, 14. oktoobril toimub Taevas ja Maa Keskuses loeng, mis annab mõistmise, kuidas ja miks satub inimene sündmuste mõju alla, miks selline negatiivsus on nii laialt inimeste hulgas levinud ja on halastamatu nii patuste kui ka õiglaste suhtes. Mida on vaja teha, et sündmuste ja tegevuse mõju ei rikuks teie elu ja ei mõjutaks teid? Kuidas teha nii, et teie isiklikult otsustate, millised on teie sündmused, elu, saatus ja karma?

 

Võideldes juhtunule vastu, satub inimene sündmuste koletusliku mõju alla ja nende toime mõjutab otseselt kõiki tegutsemisvaldkondi.  Mitte teie pole enam otsustaja rollis, vaid hoopiski sündmused otsustavad teie eest, kuidas end tunnete – kas õnnetu või õnnelikuna. Inimese individuaalsus muutub marionetiks sündmuste mõjul, olles mõjutatud sellest, kuhu antud sündmuse iseloom teda suunab.

Selline ebakõla nakatab hetkega kõiki inimese suhteid ja elulisi situatsioone. Selline olukord pole just hea, ometi elab suurem osa ühiskonnast just nii.

Mis siis on olukorra lahendamise suur saladus? Asi on selles, et võti mõistmiseni ja energiateni, mis lahendavad eelmainitud probleemid, on ühelt poolt lihtne, aga teisalt veidi keeruline ja sügav. Selle olemus seisneb teadmises, mis eksisteerib inimteadvusest kõrgemal, kuid on enamikule inimkonnast nagu nähtamatu müts.

Teadmiste olemus seisneb selles, et kõige tähtsamad suhted teie elus on… Mis te arvate kellega? Ei, mitte Jumalaga. Jumal ei puutu siin asjasse. Ka mitte mateeriaga, isaga, emaga, naisega, mehega, sõbraga, õega, vennaga, ülemusega ega kaitseingliga. Õige vastus on, et kõige tähtsamad suhted teie elus on… Ja nõnda juhatab Taevas ja Maa Keskus sisse reedel toimuva loengu, mida peab legendaarne selgeltnägija ja psühholoogiadoktor Natalja A. Onufrieva Moskvast.

 

Allikas ja lisainfo: Taevas ja Maa Keskus

 

Toimetas Sander SoomaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt