Legendaarne Vene teadlasest selgeltnägija Natalja Onufrieva tuleb taas Eestisse õpetama

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

21. veebruar 2017 kell 20:06IMG_6588 __. piklikJärgmise nädala algul saabub Eestisse Venemaa tuntud selgeltnägija ja teadlane Natalja A. Onufrieva, kes käis viimati Tallinnas eelmise aasta sügisel ning tema 4 päeva kestnud töötoad ja loengud said siis suure menu osaliseks. Sel korral on kuuel päeval (28. veebruar kuni 5. märts) kokku 14 loengut/töötuba, mis sisaldavad mitmeid meditatsioone ja tööd energiatega. Seminarid toimuvad Taevas ja Maa keskuses ja on vene keeles, eestikeelse tõlkega.

 

Natalja A.Onufieva on Moskva Rahvusvahelise Selgeltnägemise ja Energiateraapia Akadeemia president, erialalt kliiniline psühholoog, psühholoogia doktor. Mõned talle omistatud auhinnad ja tunnustused on näiteks: rahvusvaheline preemia silmapaistva ja ainulaadse panuse eest meditsiini valdkonda, Star of Hope orden; lisaks valis sihtasutus Tervise Assamble, mida toetavad Maailma Terviseorganisatsioon ja Vene esinduse Nobeli komitee, teda esindama Venemaad Rahvusvahelise Mercy Akadeemia tseremoonial, kus talle omistati Mercy akadeemiku tiitel.

Onufrieva on ka selgeltnägija ja energeetiline tervendaja. Prioriteetsed tööd, millega Natalja tegeleb, on inimese üleloomulike võimete uurimine ja uute tervendamismeetodite loomine. Ta on avaldanud selgeltnägemise ning selle õppimise võimaluste kohta raamatuid ja annab välja ka perioodilist ajakirja. Nataljal on ka oma tervisekeskus Moskva kesklinnas, kus inimesi abistavad legendaarseks saanud tervendajad.

Eestisse tuleb ta juba neljandat korda. Onufrieva ütleb, et talle meeldivad nii Eesti kui ka pealinn Tallinn, sest siin voolavad energiad vaikselt ning valitseb rahulikkus. Tema poole pöörduvate inimeste hädad on samad, mis Venemaal – on nii kehaliselt kui hingeliselt haigeid, on inimesed, kes muretsevad laste või maailmas toimuva pärast ja on need, kes tulevad, sest huvituvad vaimsusest.

 

Natalja A. Onufrieva lugu

Natalja A. Onufrieva räägib, et tema saatust on mõjutanud sündimine arstide perre, kusjuures tema võimed ilmnesid juba 3-aastasena, kui ta käis arstist vanaisaga tema töö juures kaasas ja oskas haigete kohta ühtteist öelda. Kogu suguvõsa tundis tema üle uhkust, vanaisa soovitas tal õppida inimese anatoomiat. Ainult vanaemale ei meeldinud lapselapse selline võime. Vanaema pidas seda inimesele kohatuks, pühadust riivavaks. Natalja õppis algul meditsiiniinstituudis, hiljem Moskva Ülikoolis psühholoogiat. Ta pühendus perestroika järgsel perioodil esoteerikale, kui see enam tabu polnud.

Oma hüüdnime Hõbedane Haldjas on Natalja A. Onufrieva saanud legendaarselt pimedalt Bulgaaria selgeltnägijalt Vangalt, kellega nad pole kunagi kohtunud. „Oleme kohtunud, aga mitte siin maailmas,” ütleb ta. Küll aga oli Vanga üheks heaks sõbraks Selgeltnägemise ja Tervendamise Akadeemia juhataja Arkadi Gaidukile, kellele naine ühel kohtumisel ütles: teil on seal üks hõbedane haldjas, peaksid temaga kohtuma ja koos töötama. Arkadi ja Natalja kohtusidki Moskvas ja nad on praegugi suured sõbrad.

Natalja ütleb, et selgeltnägemine on ala, kus saab ennast avardada. Perestroika järel oli võimalik esoteerikaga isegi Moskva Ülikoolis tegelda ja tema väitekirja teemaks olidki inimeste selgeltnägemise võimed, kusjuures neid tõestati lausa teaduslike eksperimentide abil. Moskva Rahvusvahelise Selgeltnägemise ja Energiateraapia Akadeemias, mille president, kliiniline psühholoog ja psühholoogiadoktor Natalja A. Onufrieva on, saab selgeltnägemise võime arendamist õppida. Akadeemiale antud riiklikud auhinnad näitavad, et neid võetakse tõsiselt.

Perestroika saabudes tulid Venemaal ka populaarsed telesaated „Kolmas silm” ja „Selgeltnägijate tuleproov”. Viimases neist on ka Natalja ülesandeid andnud. Tema poole pöörduvad ka õiguskaitsjad, kui on vaja leida kadunud inimesi või kurjategijaid ning tulemusi on igasuguseid. Selgeltnägija ütleb, et antava infoga võib teha nii head kui halba – on olnud juhuseid, kus kadunud inimene on ennast peitnud vägivaldse pereliikme eest.

Natalja aitab inimesi siiski peamiselt terviseprobleemide puhul. „Tavameditsiin aitab palju, kuid kui meedik ei suuda näha haiguse põhjust või pole tal võimalik aidata, tulevad inimesed minu juurde,” selgitab ta. Tullakse nii tühiste asjade kui ka surmahaigustega, tema võtab vastu kõiki. Nii tuli kord üks naine tühise küsimusega, aga jutuajamise käigus tulid välja tema õudseimad saladused, mis olid seotud lapse surmaga ja lammutasid juba tema psüühikat. Ta on päästnud abielusid ja hoidnud ära tarbetut operatsioonile minekut. Mõnikord algab psühholoogi töö hommikul kell 8 ja venib üle südaöö. Reklaami ta endale ei tee, sest teda leitakse niigi.

Eriti oluliseks peab naine sõltumatust esoteerikast, et inimesed mitte ainult ei kuulaks neile räägitut ja tegutseks selle järgi, vaid mõtleks kaasa, et selle tulemusel ei tekiks lammutamist, vaid loomine. „Ma ei taha, et oleks monoloog, vaid dialoog,” ütleb ta. Natalja ise mitte ainult ei kirjelda probleeme, vaid pakub välja ka lahendusi.

 

2016. aasta sügisel Tallinnas Onufrieva seminaridel osalenute tagasiside

Käsin kolmel Natalja kursusel. Natalja on minu arust imeline inimene, see rahu ja tasakaal, mis tema suust tuleb ja kehast väljendub, on kui ebamaine. Samas saan aru, et eakas naine on oma elus nii palju näinud ja kogenud, et tema hoiak ongi välja kujunenud selliseks, nagu maailm tahab inimesi näha. Kõige huvitavam kursus oli mulle loeng mälu energiatest ja selle vajalikkusest. Muutused pärast nende energiatega tutvumist olid ilmselged. Juba vanema inimesena ma kõike alati ei mäletanud, aga nimede mälu ja aastaarvud hakkasid iseenestest jutu käigus välja tulema. Tänan kõrgemaid jõudusid, et selline inimene olemas on ja kogu meeskonda, kes selleks vaeva nägid, et neid loenguid siia Eestisse tuua.

Vaike 57 a, Sauelt

 

Olen Natalja loengutel juba teist korda ja minu lemmikuks on loengud, mis räägivad tervendamise alustest. Sain palju teda, miks asjad toimivad just nii, sest Natalja selgitas alustalasid ehk vundamenti, millest kõik asjad alguse saavad. Meeldis ka tema loeng maailma loomisest – väga huvitav teooria ja siiani parim mida kuulnud olen, tundub loogiline.

Kaia L.

 

Väga super! Kohe näha et tegu on teadlasega, ei aja mingit jura, vaid igale loole ja jutule on ka selgitused ja analüüs. Väga põnev oli.

Tiia L.

 

Käisime koos abikaasaga kuulamas loengut tuleviku modelleerimisest. Väga huvitav lähenemine ja huvitavad näpunäited. Saime mõlemad jupikese elutarkust juurde. Ise jäin veel kuulama teisi loenguid, sest abikaasa läks tööle tagasi. Kui Nataljat kuulata, siis jääb mulje, et tegu on 300-400 aastat elanud naisega, et kuidas ühe inimese sisse mahub niipalju teadmisi, oli minu jaoks arusaamatu. Proovisin kodus internetis nende teemade kohta lisa otsida, kuid see väga ei õnnestunud, sest neid seal polegi. Keskuse juht ütles mulle, et Natalja teemad on tarkade ja preestrite käest tulnud info, mida netist eriti ei leia. Muidugi mitte kõik. Aga paljude kohta on info nii laiali, et ei saa pilti kokku. Natalja jutt on ikka väga rahulik ja selge.

Nadezda T. 36 a, Tallinnast

 

Olen käinud kõik kolm korda ja lähen iga kord. Huvitav on. Tänan korraldajaid.

Pille

 

Käisin kaalulangetamise programmi kuulamas. Olen palju kordi proovinud igatsugu dieete aga motivatsioonist ja jõust on puudu jäänud. See loeng ja meditatsioon andsid mulle kuidagi mingi jõu et ma esimest korda tegin kogu dieedikava lihtsalt läbi, sain kaalu  väiksemaks ja on kergem olla. Tahan väga-väga tänada.

Rõõmupallike Keilast

 

Mina kuulasin eelmine korda Urartu õnne energiaid ja võin öelda, et tõesti olen rõõmsam, hingel kergem olla. Kuulasin ka mälu energiaid ja osalesin pikal 22 meditatsioonil, kus räägiti Püha Kailashi mäest. Lahe. Värvilised pildid ja maketid. Super loeng ja super meditatsioonid olid.

Katrin 42 a,  Tartust

 

Ma ise olen korra ammu käinud Kailashi mäel. Läksime eestlaste pundiga ja seal liitusime inglastega. Natalja on seal käinud korduvalt ja oskas palju rohkem rääkida, kui meie giidid kohapeal. Alles nüüd on tunne, et sain mäelt kõike, mida sealt saad oli. Väga sisukas loeng ja huvitavad meditatsioonid.

Birgit P, Pärnust

 

Lisainfo: Taevas ja Maa keskus, Natalja Onufrieva Tallinna loengud Facebookis

Foto: taevasjamaa.ee

 

Toimetas Sander SoomaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt