Oktoobris tuleb Eestisse legendaarne teadlasest selgeltnägija Natalja A. Onufrieva

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

28. september 2016 kell 12:58natalja13.-16. oktoobril külastab Eestit Venemaa tuntud selgeltnägija ja teadlane Natalja A. Onufrieva. Neljal päeval on kavas mitmed seminarid ja töötoad: eneseabi seminar – kuidas iseendaga toime tulla rasketes ja kriitilistes situatsioonides, iseseisva tuleviku modelleerimine, mis on needused, kaalu langetamine, kuidas ületada meediasündmuste mõjuvõim inimeste üle  jpm. Seminarid toimuvad Taevas ja Maa keskuses ja on vene keeles, eestikeelse tõlkega.

 

Natalja A.Onufieva on Moskva Rahvusvahelise Selgeltnägemise ja Energiateraapia Akadeemia president, erialalt kliiniline psühholoog, psühholoogia doktor. Kõiki tema riiklikke ja rahvusvahelisi auhindu ning saavutusi ei jõuagi üles lugeda, kuid siin mõned tähtsamad: rahvusvaheline preemia silmapaistva ja ainulaadse panuse eest meditsiini valdkonda, Star of Hope orden; lisaks valis sihtasutus Tervise Assamble, mida toetavad Maailma Terviseorganisatsioon ja Vene esinduse Nobeli komitee, teda esindama Venemaad Rahvusvahelise Mercy Akadeemia tseremoonial, kus talle omistati Mercy akadeemiku tiitel.

Onufrieva on ka selgeltnägija ja energeetiline tervendaja. Prioriteetsed tööd, millega Natalja tegeleb, on inimese üleloomulike võimete uurimine ja uute tervendamismeetodite loomine. Ta on avaldanud selgeltnägemise ning selle õppimise võimaluste kohta raamatuid ja annab välja ka perioodilist ajakirja. Nataljal on ka oma tervisekeskus Moskva kesklinnas, kus inimesi abistavad legendaarseks saanud tervendajad.

Taevas ja Maa Keskuse eestvedaja Teresa Mängeli arvates on Natalja üks ainulaadne naine siin maailmas: “Imetlen teda ja tema elutööd. Ta on meditsiini valdkonna inimene, kliiniline psühholoog ja teadlane, kes pühendanud suurema osa oma elust inimese tervise parendamisse. Teiselt poolt on naine aga süvausklik ja jumalasõna on tema jaoks elulise tähendusega igapäeva elus. Ta on suutnud need kaks maailma keskele kokku tuua ja luua kolmanda maailma, kus teadus, meditsiin ja usk ideaalselt koostöös toimivad. Tema meetodeid inimeste tervendamiseks on tunnustanud nii meditsiin kui ka usuringkonnad. Ta on rahuliku olekuga tasakaalukas ja pehme suhtlemisega vaikne naine. Ma armastan ja väärtustan oma isikut ja oma individuaalsust, kuid vahest mõtlen muheledes, et tahaksin olla natuke tema moodi…”

IMG_6588 __. piklik

 

Natalja A. Onufrieva lugu

Natalja A. Onufrieva räägib, et tema saatust on mõjutanud sündimine arstide perre, kusjuures tema võimed ilmnesid juba 3-aastasena, kui ta käis arstist vanaisaga tema töö juures kaasas ja oskas haigete kohta ühtteist öelda. Kogu suguvõsa tundis tema üle uhkust, vanaisa soovitas tal õppida inimese anatoomiat. Ainult vanaemale ei meeldinud lapselapse selline võime. Vanaema pidas seda inimesele kohatuks, pühadust riivavaks. Natalja õppis algul meditsiiniinstituudis, hiljem Moskva Ülikoolis psühholoogiat. Ta pühendus perestroika järgsel perioodil esoteerikale, kui see enam tabu polnud.

Oma hüüdnime Hõbedane Haldjas on Natalja A. Onufrieva saanud legendaarselt pimedalt Bulgaaria selgeltnägijalt Vangalt, kellega nad pole kunagi kohtunud. „Oleme kohtunud, aga mitte siin maailmas,” ütleb ta. Küll aga oli Vanga üheks heaks sõbraks Selgeltnägemise ja Tervendamise Akadeemia juhataja Arkadi Gaidukile, kellele naine ühel kohtumisel ütles: teil on seal üks hõbedane haldjas, peaksid temaga kohtuma ja koos töötama. Arkadi ja Natalja kohtusidki Moskvas ja nad on praegugi suured sõbrad.

Natalja A. Onufrieva on süvausklik, tal on hea kontakt mitte ainult õigeusu, vaid ka islamiga, preestrid ja imaamid usaldavad teda ning ta on mõlemalt religioonilt tunnustused ja pühitsuse saanud. Usuringkonnad teavad, et naine on vaimne inimene, tõsiusklik, siiras. Ta peab oma kohustuseks inimesi aidata. Ka Venemaa metropoliit on Nataljat jälginud ja temas negatiivsust leidmata, on talle õnnistuse andnud. „Me oleme kogunud raha pühakodadele ja lastekodudele ning praegu on meil seminarid, mille tulu läheb väga raskelt haigete laste peredele, kel pole raviks raha,” räägib naine heategevusest.

Natalja ütleb, et selgeltnägemine on ala, kus saab ennast avardada. Perestroika järel oli võimalik esoteerikaga isegi Moskva Ülikoolis tegelda ja tema väitekirja teemaks olidki inimeste selgeltnägemise võimed, kusjuures neid tõestati lausa teaduslike eksperimentide abil. Moskva Rahvusvahelise Selgeltnägemise ja Energiateraapia Akadeemias, mille president, kliiniline psühholoog ja psühholoogiadoktor Natalja A. Onufrieva on, saab selgeltnägemise võime arendamist õppida. Akadeemiale antud riiklikud auhinnad näitavad, et neid võetakse tõsiselt.

Perestroika saabudes tulid Venemaal ka populaarsed telesaated „Kolmas silm” ja „Selgeltnägijate tuleproov”. Viimases neist on ka Natalja ülesandeid andnud. Tema poole pöörduvad ka õiguskaitsjad, kui on vaja leida kadunud inimesi või kurjategijaid ning tulemusi on igasuguseid. Selgeltnägija ütleb, et antava infoga võib teha nii head kui halba – on olnud juhuseid, kus kadunud inimene on ennast peitnud vägivaldse pereliikme eest.

Natalja aitab inimesi siiski peamiselt terviseprobleemide puhul. „Tavameditsiin aitab palju, kuid kui meedik ei suuda näha haiguse põhjust või pole tal võimalik aidata, tulevad inimesed minu juurde,” selgitab ta. Tullakse nii tühiste asjade kui ka surmahaigustega, tema võtab vastu kõiki. Nii tuli kord üks naine tühise küsimusega, aga jutuajamise käigus tulid välja tema õudseimad saladused, mis olid seotud lapse surmaga ja lammutasid juba tema psüühikat. Ta on päästnud abielusid ja hoidnud ära tarbetut operatsioonile minekut. Mõnikord algab psühholoogi töö hommikul kell 8 ja venib üle südaöö. Reklaami ta endale ei tee, sest teda leitakse niigi.

Onufrieva ütleb, et talle meeldivad nii Eesti kui ka pealinn Tallinn, sest siin voolavad energiad vaikselt ning valitseb rahulikkus. Tema poole pöörduvate inimeste hädad on samad, mis Venemaal – on nii kehaliselt kui hingeliselt haigeid, on inimesed, kes muretsevad laste või maailmas toimuva pärast ja on need, kes tulevad, sest huvituvad vaimsusest. Palju esitatakse küsimusi ja Natalja tahab, et inimesed mõtleksid kaasa, sest sageli nad seda ei tee. „Ma ei taha, et oleks monoloog, vaid dialoog,” ütleb ta.

Eriti oluliseks peab naine sõltumatust esoteerikast, et inimesed mitte ainult ei kuulaks neile räägitut ja tegutseks selle järgi, vaid mõtleks kaasa, et selle tulemusel ei tekiks lammutamist, vaid loomine. Tema ise mitte ainult ei kirjelda probleeme, vaid pakub välja ka seda, kuidas neid lahendada. Natalja peab oluliseks traditsioone, rituaale, muinasjuttude tarkust ja ka Piibli sõnumeid. Tema sõnul on üks ilusaimatest traditsioonidest jaapanlaste juurest teada, kuid tegelikult indoaaria kultuuriruumist pärit kevadine kirsside õitsemise nautimine, mis andvat energiat terveks aastaks järgmise õitsemiseni. Just kirss olevat see puu, mille Jumal andis ühe püha mehe palvel inimestele pärast seda, kui Aadam ja Eeva olid keelatud puult vilju võtnud – kirsipuu puhul polnud vaja enam keelu vastu eksimist karta, sest selle tõestuseks hakkas too lehti maha heitma ja õitsema enne uute ilmumist.

Natalja tuleb Eestisse juba kolmandata korda. Taevas ja Maa keskusel on Moskva Rahvusvahelise Akadeemia ainuesindusõigused ja ka pühitsetud õppejõud, kes edastab akadeemia õppematerjali eesti keeles. Peagi ilmub eesti keeles ka Onufrieva raamat oma tunnetuste ja tajude õpetuste kohta.

 

 

Allikas ja Lisainfo: Taevas ja Maa keskus, Good News

Fotod: taevasjamaa.ee

 

Toimetasid: Monika Kuzmina/Good News ja Mariann JoonasKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt