Põnev kursus: Kuidas mõista ja ilma traumade tekitamiseta kasvatada oma last

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

18. oktoober 2019 kell 15:15Oktoobri lõpus tuleb juba kümnendat korda Eestisse Venemaa tuntud selgeltnägija ja teadlane Natalja A. Onufrieva, et anda rida loenguid ja töötubasid. Ka sel aastal toob Natalja kuulajateni just need teemad, mis Euroopas enim laineid löövad ja inimestele huvi pakuvad. Hetkel on paljude fookus laste kasvatamisel – kuidas mitte tekitada selle käigus traumasid, mis võivad määratleda lapse elus hakkamasaamise täiskasvanuna. Selle teemaline kursus “Kuidas mõista ja õigesti kasvatada oma last” toimub Eestis esmakordselt.

 

Natalja A. Onufrieva on Moskva Rahvusvahelise Selgeltnägemise ja Energiateraapia Akadeemia president, erialalt kliiniline psühholoog, psühholoogia doktor. Kõiki tema riiklikke ja rahvusvahelisi auhindu ning saavutusi ei jõuagi üles lugeda, kuid siin mõned tähtsamad: rahvusvaheline preemia silmapaistva ja ainulaadse panuse eest meditsiini valdkonda, Star of Hope orden; lisaks valis sihtasutus Tervise Assamble, mida toetavad Maailma Terviseorganisatsioon ja Vene esinduse Nobeli komitee, teda esindama Venemaad Rahvusvahelise Mercy Akadeemia tseremoonial, kus talle omistati Mercy akadeemiku tiitel.

Onufrieva on ka selgeltnägija ja energeetiline tervendaja. Prioriteetsed tööd, millega Natalja tegeleb, on inimese üleloomulike võimete uurimine ja uute tervendamismeetodite loomine. Ta on avaldanud selgeltnägemise ning selle õppimise võimaluste kohta raamatuid ja annab välja ka perioodilist ajakirja. Nataljal on ka oma tervisekeskus Moskva kesklinnas, kus inimesi abistavad legendaarseks saanud tervendajad. Oma hellitusnime “Venemaa Hõbedane Haldjas” sai Natalja maailmakuulsast selgeltnägijalt Vangalt.

Tema loengud ja töötoad on segu muuhulgas moodsast meditsiinist, kaasaegsest psühholoogiast, iidsest maagiast ja esivanemate tarkusest. Loengud on rohkem nagu praktikumid- töötoad, kus lisaks teadmistele saab ka praktilisi näpunäiteid, vajalikke harjutusi ja vahetuid kogemusi. Kõik loengud sisaldavad ka meditatsiooni vastavate energiatega, mis aitavad kergemini viia lahendusteni.

 

Kursus “Kuidas mõista ja õigesti kasvatada oma last”“Mina pean seda kursust üheks kõige olulisemaks selle seminari ajal. Võib öelda väga laiahaardeliselt, et kogu meie keskuses olevate terapeutide töö tegeleb suures osas lapsepõlve traumade tagajärgedega. Sest just see, millised kogemused ehk salvestused saab laps, määrab, milline on inimene täiskasvanu eas,” ütleb 31. oktoobril toimuva kursuse kohta Taeva ja Maa keskuse juht ja psühholoogia PhD Teresa Mängel.

“Usun, et on aeg tegeleda põhitööga, et ei peaks 20 aasta pärast taas tegelema tagajärgede kustutamise ja silumisega. Meie lapsed on meie tulevik ja iga tarkusetera, mida püüame ja mis teeb paremaks meie lapse elu, on suur panus tuleviku tervislikku ühiskonda,” lisab Mängel.

Kursus on orienteeritud energiate mõistmisele, mis aitavad lapsevanemal lapsega vastastikku harmooniliselt toimida ning mitte lasta
“vigadel” sündida. Selliste “vigade” tagajärjed toimivad fataalselt mitte ainult lapse arengule ja käitumisele praegu, vaid ka tema tulevasele elule täiskasvanuna. Läbi saab võetud ka see, kuidas ilma negatiivsete tagajärgedeta tulla toime teismeea probleemidega.

Juhul, kui “vead” on lapsepõlves juba tehtud ja tagajärgede mehhanism käivitatud, on täiskasvanu elus vaja ära klaarida terve hunnik probleeme. Käesolev kursus õpetab, kuidas neist ohutult vabaneda, kasutades saadud teadmisi ja spetsiaalseid energiavooge.

Täpsemad teemad:

 • Kuidas vanemad mõjuvad lapse hilisemale elule;
 • Perekondlike suhete patoloogia kui teatevõistlus lapse jaoks;
 • Kuidas peatada patoloogiliste peresuhete kuri ring;
 • Kuidas olla hea lapsevanem? Kuidas teha oma last õnnelikuks;
 • Kuidas vältida väärastunud strateegiaid lapse kasvatamises;
 • Kuidas parandada vanemliku kasvatuse ebasoodsad tagajärjed;
 • Kuidas vältida vanemlikke vigu lapse kasvatamises;
 • Lapsepõlv nagu sisemiste konfliktide ja komplekside allikas;
 • Lapsepõlvest pärit probleemid ja hingelise raskuse koorem;
 • Kuidas mõista omaenda last? Laste kasvatamise paradoksid;
 • Millist last te soovite kasvatada? Unikaalne ja mitmekülgne laps;
 • Probleemne laps ja vanemlik stress;
 • Vanema ja lepse teineteisemõistmine; Terve mõistus lapse kasvatamises;
 • Ainult lapse armastamisest jääb väheks, et ta kasvaks korralikuks inimeseks;
 • Vanemad loovad oma lapse portree oma enese käitumisega, laps on oma vanemate peegel;
 • Navigaator Mary Poppinsile, laste kasvatamiseks ja vanematele aru pähe panemiseks;
 • Kuidas teha, et laps armastaks ja hindaks oma vanemaid?

 

Uuri lisaks: Taevas ja Maa keskus

Fotod: Daria Shevtsova / Pexels, erakogu

 

Toimetas Sander SoomaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt