Marlen Annabel: Kas julged öelda EI või lubad meid karjatada nagu lambaid!?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

11. september 2020 kell 12:41Motivatsioonikõneleja Marlen Annabel Kubri avaldas video, mis levib Facebookis kulutulena. Soovitame seda julget pöördumist vaadata/kuulata kõigil, kel vabadus kallis! Samuti paneme siia lugemiseks koolitaja ja Marleni abikaasa Kaido Kubri mõtiskluse videost.

 

“Ärkame üles, meid on nii palju rohkem kui neid!” ütleb Marlen Annabel ja räägib muutustest, mis praegu käimas on.

Kaido Kubri:

Minu jaoks on alati olnud väga lihtne teha turvalisi valikuid.
Olen osanud suurepäraselt hinnata, et mis on riskantsem ja mis on vähem riskantsem.
Ja tegin pigem valikuid, et valida vähem riskantsem, rohkem turvalisem valik.

Valik, mis sobitus kõige rohkem ümbritsevaga.
Sobitus kõige rohkem teiste inimestega ja nende arvamusega.
Sobitus kõige paremini olemasolevate süsteemide ja nende elus hoidmisega.

Selle tulemusena oli mul väga turvaline elu.
Elasin mõnusas (näilises) harmoonias ümbritsevate inimeste ja olemasolevate süsteemidega.
Mina ei puutunud neid ja kuna mina neid ei puutunud, siis ma meeldisin neile ja nemad ei puutunud mind.

Aga mingi jama oli sellega.
Mingi sisemine jama.
Väliselt oli justkui kõik OK.
Aga sisemiselt ma ei olnud lõpuni rahul.
Tabasin end ikka ja jälle mõttelt, et kas see ongi kõik või?

Kas see ongi see, mis kogu elu point on?
Käia turvaliselt ja riskivabalt oma teed, sobituda kõigi teiste inimestega ja olemasolevate süsteemidega kuni ma ühel päeval siit maalt lahkun?

Kogu turvalisuse keskel hakkas hinge järjest rohkem kriipima küsimus, et mis siis kui midagi rohkemat on ikka ka võimalik?

Öeldakse, et kui õpilane on valmis, siis ilmub õpetaja…
Ma olin 13 aastat tagasi valmis kohtuma Marlen Annabeliga…

Ja mingi müstilise ime läbi, mille eest olen tänaseni tänulik, meie energiad haakusid täielikult, et otsustasime üksteist täielikult usaldada ülejäänud eluks ja hakata koos oma elu looma, tuua koos siia maailma 3 last, tervendada ära kõigepealt meie oma kahe mineviku haavad ja valud ja siis hakata aitama teisi tegema sama.

Marlen Annabeli võime algusest peale panna kõik mu elus küsimärgi alla mõjus äärmiselt värskendavalt nagu külm pangetäis jäävett iga kord.
“Aga miks sa seda nii teed, see on ju jabur?”
“Aga miks sa selle kohta nii mõtled, see pole üldse loogiline ju?”
“Aga miks sa selle asja niimoodi lahendanud oled, see ei tööta enam ammu ju?”
Ta küsis neid kõiki valusaid küsimusi julma otsekohesusega ja kõva häälega, mida minu sees see kriipiv küsimus oli tegelikult ka küsinud — aga palju vaiksemalt, sest ma ise ei julgenud kõva häälega elu sees neid küsimusi küsida.

Pärast seda kui mu ego sai algul vasakult ja paremalt pihta ja pidin ikka ja jälle tunnistama, et “krt ma tõesti ei tea, miks see nii on, miks ma seda nii valin ja miks ma selle kohta nii mõtlen”, siis algul oli hullult valus ja mingi osa minust tahtis küsida, et miks sa mind küll nii ründad?
Aga tegelikult see vaikne hääl minu sees hoopis karjus rõõmust 😊

Sest lõpuks ometi sõnastas keegi kõva häälega välja TÄPSELT NEID SAMU KÜSIMUSI, mis see vaikne hääl (kes tegelt teadis, et midagi rohkemat siin elus on võimalik) minu sees oli juba ammu küsinud, aga ei olnud julgenud kõva häälega välja öelda.

Ja kogen seda rõõmu ikka ja jälle ja jälle iga kord, kui Marlen Annabel paneb minu mõtetes, tunnetes, tegevustes küsimärgi alla midagi, mis mind tegelikult enam ei teeni, aga harjumuspärasest mugavusest ikka veel mõtlen/tunnen/teen.

Naudin seda arengut, mis sellest iga kord välja tuleb.
Naudin neid muutuseid.
Naudin kuidas asjad lähevad paremaks, sujuvamaks, efektiivsemaks, loogilisemaks ja loovad rohkem alati kõigile osapooltele.

Olen oma 15 aastat tegelenud isiksusetüüpide häkkimisega lõputu püüdega mõista erinevate inimeste rolle ja missioone siin maailmas ja olen jõudnud ühesele järeldusele, et meil igaühel on oma täiesti unikaalne anne olla parim võimalik Mina Ise, kellel oma Isiklik Missioon ja Põhjus Olemiseks.
Ja see on midagi, mis on igal inimesel erinev.

Minu absoluutne anne ja missioon on luua inimestele selgust ja kergust läbi iseenda ja teiste parema mõistmise.

Marlen Annabeli absoluutne anne on käivitada muutuseid.

Tema äärmiselt otsekohene ja aus võime vaadata olemasolevale reaalsusele otsa ja öelda, et “SEE EI TÖÖTA, ÄRA TEE ENAM NII!” — vaadates seejuures täiesti mööda argumendist, et “aga seda on ju alati nii tehtud…”

Selles allolevas videos vaatab Marlen Annabel ülima otsekohesuse ja aususega otsa mõndadele asjadele siin maailmas ja näitab kohti, mis seal ei tööta.
Sh asjadele millega oleme kõik massilisel tasemel ära harjunud, et aga see ju nii on.

Iga kolakaga, mis siit videost tuleb, tunnen et see vaikne hääl minu sees rõõmustab ja ütleb, et “aitäh aitäh aitäh!!! Sellist ausust ON vaja. Me PEAME asjadele otsa vaatama ja panema küsimärgi alla selle, mis enam ei toimi ja enam meid ei teeni.”

Kõigi nende aastatega Marlen Annabeliga koos elu luues on ta selles aususes ja otsekohesuses ikka minust mitu sammu ees ja olen selle eest ainult tänulik, sest see näitab ikka ja jälle, et elus VÕIB olla rohkemat kui see, mis praegu on.

Kuula.
Mõtle kaasa.
Üks inimene saab alati rääkida ainult läbi oma vaatenurga, nagu Marlen Annabel ka oma videos ütleb.
Aga kõigi nende tuhandete inimeste hulgas, kellega ma olen aastaid tööd teinud, pole ma veel leidnud isegi ligilähedalgi samal tasemel aususe ja otsekohesusega inimest, nagu seda on Marlen Annabel.

Võib-olla ei haaku sa kõigi teemadega nii nagu neist juttu on — aga võib-olla haakud sa ühe või mõnega neist?

Anna teada oma kommentaariga, et millisega sa haakusid — mis valdkonnas on sinu arvates aeg vaadata asjale julma aususega otsa ja hakata kõva häälega välja ütlema asju, mis seal tegelikult enam (juba ammu) ei tööta.

Ja kui haakud rohkem kui ühe teemaga, siis tee oma sõpradele teene ja jaga seda videot oma seinal ka — ja lisa juurde kommentaar selle kohta, et mis teema sind kõige rohkem kõnetas ja miks.

Aitäh aitäh aitäh!

Kaido Kubri

 

Allikas: Marlen Annabel TV, Facebook

Foto: ekraanikuvaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt