Marlen Annabel: Kas sina hoolid endast piisavalt, et oma elu korda teha?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

2. märts 2019 kell 11:52Otse Balilt on teie ette jõudnud motivatsioonikoolitaja Marlen Annabel Kubri hommikune mõtisklus, kus ta aitab läbi iseenda kogemuse (ja ausa ülestunnistuse) sul selgeks saada, kas sa tegelikult tahad kõiki neid asju millest sa unistad? Ja kui tahad, siis kuidas oma unistused teoks teha?

 

“Kui sina tahad oma elus midagi korda teha ja sa ei ole veel suutnud seda korda teha, siis minu täna hommikune küsimus sulle on: Kui palju oled sina peitnud sinna taha seda ego, kes ütleb sulle, et 1) sa ei saa seda korda, seega ära üldse proovi; 2) see pole oluline – kui miski pole oluline, siis sa ei tegele sellele. Aga kui sa selle endale päriselt naha vahele lased ja lubad korda teha selle teema, siis see korda tegemine saab olema kerge, sest sa näed samm haaval, kuidas teed ühe ja teise ja kolmanda jne sammu.

Just nii, nagu mina tegin kunagi korda oma suhte rahaga. Kus aasta-aastasse peost suhu elamise ja makaronide söömise asemel ma saan nüüd talvel kolm kuud elada Aasias, kui ma seda tahan. Usu mind, see on palju parem variant kui see eelmine. Aga ma ei oleks siia jõudnud, kui ma ei oleks otsustanud, et raha ja vabadus on minu jaoks olulised,” ütleb Marlen Annabel.

#LIVE #Blogi #Bali ❤️Hommikused avastused joogatunnist /02.03.19

Posted by Marlen Annabel TV on Reede, 1. märts 2019

 

Allikas: Marlen Annabeli Facebook

Vaata ka: Marlen Annabel TV

Foto: ekraanikuva

 

Toimetas Mariann Joonas

 

NB! Telegram tegutseb tänu lugejate abile. Kui sinu arvates on Telegramis ilmuv info vajalik ja oluline, võid soovi ja võimaluse korral meid toetada. Suur aitäh kõigile, kes aitavad olulisi teemasid pildis hoida!

Unlimited MTÜ
EE497700771002818684

BITCOIN
1Hqjxbt8czHcENjDQan5GFL3Qssn4znpAr

DASH
XjUJswujDzLgSgg7Ly8bK6TEo1kwVzaKeV

BITCOIN CASH (BCH)
17yG7mpTcuJJbaXBufZweCX7nNqyoAs2Cs

ETHEREUM
0x9b67438a7a4cdd88edb14c2880e920a3cba692c6

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt