Marlen Annabel: Aeg võtta vastutus oma elu eest! Kas oled valmis?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

26. november 2017 kell 14:43Female hands writing on notebookTelegrami lugejate 2017. aasta isiklik motivatsioonikoolitaja Marlen Annabel Kubri on saanud valmis novembrikuise video ja sel korral teeb ta juttu vastutusest.

 

“Kui sa oled haige ja lähed arsti juurde, siis see on väga hea. Aga kas arst on see, kes saab sind tegelikult terveks teha? See, et sa paned oma lapsed kooli on väga okei, aga kas kool on see, kes saab su laste hariduse eest vastutada või oled vastutaja hoopis sina ise? Üks valdkond, kus oleme vastutuse ära andnud, on raha. Kui sul on ainult üks sissetuleku allikas ja sa oled andnud vastutuse selle eest oma tööandjale, siis kas sa ikka vastutad oma sissetuleku eest tegelikult ise? Lõpetage süüdistamine: aga arstid, aga kool, aga poliitikud, aga tööandja… Tee ise oma elu reeglid ja võta vastutus,” soovitab Marlen Annabel.

 

 

Vaata ka: Marlen Annabel TV

Foto: aspiremag.com

 

NB! Telegram tegutseb tänu lugejate abile. Kui sinu arvates on Telegramis ilmuv info vajalik ja oluline, võid soovi ja võimaluse korral meid krüptoga toetada. Suur aitäh kõigile, kes aitavad olulisi teemasid pildis hoida!

BITCOIN
1Hqjxbt8czHcENjDQan5GFL3Qssn4znpAr

DASH
XjUJswujDzLgSgg7Ly8bK6TEo1kwVzaKeV

ETHEREUM
0x9b67438a7a4cdd88edb14c2880e920a3cba692c6Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt