Sisemise Tarkuse Festival aitab tulla toime praeguse aja kiirete muutustega

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

28. märts 2018 kell 18:34Foto: Andrea Fuerdy

Kas Sul on tunne, et viimasel ajal muutub Sinu elu liiga kiiresti? Et Sa ei jõua õieti eelmise muutuse või olukorraga harjudagi, kui juba on kõik uuesti muutunud või kogune täiesti pea peale pööratud? Või äkki oled hoopis sellises olukorras, kus situatsioonid või inimesed sinu ümber justkui muutuvad, kuid hoolimata sellest leiad ennast ikka ja jälle sarnasest olukorrast, olgu selleks siis töö, suhted või tervis?  Ükskõik millises olukorras või punktis sa oma teekonnal täna oled, siis tea, et sa pole üksi. Samasuguste probleemide ja olukordadega maadlevad täna kõik inimesed, sõltumata sellest, kas nad on vaimsel teekonnal või mitte, kirjutab Telegramile terapeut, Sisemise Tarkuse Kooli Universus looja ja Sisemise Tarkuse Festivali korraldaja Kaia-Liisa Reinut.

 

Kõige sellega aitab toime tulla see, kui õpime elu omaks võtma sellisena nagu see on, ilma ootuste ja tingimusteta. Vooluga kaasa minemine , ilma vastu punnimata ning muutust tervitades anname Universumile võimaluse meid juhtida sinna, kuhu meie hing soovib minna. Kui aga kogeme valu ja kannatusi, on mark sellest, et sõdime olemasolevale olukorrale vastu.

Jah, tänapäeva maailmas toimuvad energeetilised muutused panevad meie elu ja senise eksisteerimisviisi tõeliselt proovile ning nende mõistmine aitab muutustega paremini toime tulla.

Kõigest sellest räägin pikemalt 14.-15.aprillil Tallinnas toimuval rahvusvaheline isikliku väe, harmoonia ning enesetervendamise suursündmusel – Sisemise Tarkuse Festivalil. Oma loengus räägin sellest, kuidas praeguse aja kiirete muutustega toime tulla ning kuidas seda protsessi kristallimandalate abil valutumaks muuta. Juttu tuleb ka sellest, millistel puhkudel ja kuidas saab üldse abi kristallimandalatest ning kuidas need enda heaks tööle panna nii, et toetada meid meie muutumisprotsessides.

Sisemise Tarkuse Festival toimub sel aastal juba 13ndat korda ning on saanud nende aastatega tõeliseks aasta suursündmuseks neile, kel soov nii oma sisemaailma kui ka universumi energeetilisi seaduspärasusi tundma õppida ja panna need tööle enda ja teiste hüvanguks.

Peasinejaks on sel aastal Inglismaalt pärit Dave Oshana, kes peab loengu teemal “Liberate Your Hidden Powers” ehk eesti keeled tõlgituna “Vabasta oma sisemine vägi”

Sel aastal toimuvad mõned loengud ka Venemaa tuntumatelt tervendajatelt ja vaimsetelt õpetajatelt, näiteks Olga Nefedovalt, kelle loeng on laupäeval suures saalis järjekorras esimene “Õpime lugema oma eluraamatut, ehk kuidas muuta oma elu paremaks läbi karmavõlgade teadvustamise ja läbitöötamise” jne.

Pühapäeva avaloeng teemal “Soolestik – meie aju. Bakterid – meie tervise alus” on aga dr Riina Raudsikult kõigile neile, kellele isiklik tervis ja heaolu tähtsad on.

 

Kaia-Liisa Reinut

 

Töötubade ja loengutega saab tutvuda festivali kodulehel:

www.sisemisetarkusefestival.ee

Foto: Andrea FuerdyKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt